Dominik Pajewski

01.07.2020 (13:21)

System Of A Down zagrane na narysowanej perkusji. To się nazywa kreatywnośćSystem Of A Down prawdopodobnie nie wydadzą już nigdy płyty, jednak fani nadal pokazują w sieci, jak bardzo ważny jest dla nich zespół. W sieci pojawiła się specjalna przeróbka, która pokazuje, że można zagrać hit zespołu, nie posiadając prawdziwej perkusji.

System Of A Down nie śpieszą się z wydaniem nowego albumu i wygląda na to, że prędko nie dostaniemy nowego wydawnictwa. Na szczęście, są fani którzy utrzymują pamięć o zespole i nadal wrzucają swoje przeróbki do sieci. Tym razem, można zobaczyć jak zagrać numer SOAD, nie posiadając prawdziwej perkusji.

NOWA PŁYTA METALLIKI POWSTAJE! ROB TRUJILLO: JESTEŚMY PODEKSCYTOWANI


System Of A Down zagrane na narysowanej perkusji [WIDEO]

Czasami wystarczy trochę wyobraźni i można zrobić fajny cover numeru, który jest prawdziwym hitem. Tak zrobił Note Weerachat, który narysował kredą perkusją i zagrał na niej ''Chop Suey!''. Jak wyszło? Zobaczcie sami i przekonajcie się, że czasami potrzeba tylko trochę wyobraźni.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawski Vüjekväsyl przedstawił czwarty album

  2020-08-05
  Ukazała się czwarta płyta w dyskografii warszawskiej grupy Vüjekväsyl na czele której stoi Tomasz Wasyłyszyn znany jako lider powstałej w 1987 roku nowofalowej Cytadeli.
 • Netflix udostępnia zwiastun i plakat serialu Ratched z Sarah Paulson w roli głównej

  2020-08-05
  Historia twórcy American Horror Story o początkach jednej z najbardziej kultowych postaci światowego kina — siostry Ratched.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-05
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • Polscy kandydaci do Oscara - kto ma szansę zawalczyć o statuetkę?

  2020-08-05
  Gala Oscarów budzi co roku dużo emocji i również w Polsce pobudza wyobraźnie wielu osób. Poznaliśmy kandydatów z naszego kraju, którzy będą starać się o zdobycie Oscara.
 • Guns N' Roses przekładają trasę koncertową i jak się okazuje, nie wrócą do Warszawy!

  2020-08-05
  Guns N' Roses mieli zagrać w Polsce w 2020 roku, jednak z powodu pandemii koronawirusa, cała trasa została przełożona. Okazuje się, że mimo przełożenia koncertów, nie zobaczymy zespołu w naszym kraju.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz