Dominik Pajewski

02.07.2020 (11:50)

Beavis i Butt-Head powracają! Ogłoszono nowe odcinkiBeavis i Butt-Head, to dla wielu osób symbol lat 90-tych i wejścia do polski stacji muzycznych. Okazuje się, że szalony duet powraca i znowu będzie deprawował wszystkich swoim dzikim humorem.

Beavis i Butt-Head to postaci, które kojarzą się głównie z latami 90-tymi i dla wielu są symbolem wejścia do naszego kraju telewizji muzycznych i seriali z zachodu. Okazuje się, że po długiej przerwie, szalony duet powraca i zamierza znowu sporo namieszać.Wszystko oczywiście w rytmie rocka!

MALIK MONTANA SPOTKAŁ SIĘ Z TILLEM LINDEMANNEM. "LEKCJE ŻYCIA OD MISTRZA"


Beavis i  Butt-Head nowe sezony potwierdzone! Kiedy premiera?

Mike Judge, który jest twórcą serialu, poinformował, że podpisał umowę na dwa sezony serialu. Tym razem kreskówka nie będzie nadawana przez MTV, tylko przez Comedy Central. Jak dodał twórca:

Pora znowu zgłupieć! To jest właściwy czas

Serial ma pokazać bohaterów w obecnych czasach, przedstawiając to, jak obecnie odnajdują się w rzeczywistości.

NOWA PŁYTA METALLIKI POWSTAJE! ROB TRUJILLO: JESTEŚMY PODEKSCYTOWANI

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawski Vüjekväsyl przedstawił czwarty album

  2020-08-05
  Ukazała się czwarta płyta w dyskografii warszawskiej grupy Vüjekväsyl na czele której stoi Tomasz Wasyłyszyn znany jako lider powstałej w 1987 roku nowofalowej Cytadeli.
 • Netflix udostępnia zwiastun i plakat serialu Ratched z Sarah Paulson w roli głównej

  2020-08-05
  Historia twórcy American Horror Story o początkach jednej z najbardziej kultowych postaci światowego kina — siostry Ratched.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-05
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • Polscy kandydaci do Oscara - kto ma szansę zawalczyć o statuetkę?

  2020-08-05
  Gala Oscarów budzi co roku dużo emocji i również w Polsce pobudza wyobraźnie wielu osób. Poznaliśmy kandydatów z naszego kraju, którzy będą starać się o zdobycie Oscara.
 • Guns N' Roses przekładają trasę koncertową i jak się okazuje, nie wrócą do Warszawy!

  2020-08-05
  Guns N' Roses mieli zagrać w Polsce w 2020 roku, jednak z powodu pandemii koronawirusa, cała trasa została przełożona. Okazuje się, że mimo przełożenia koncertów, nie zobaczymy zespołu w naszym kraju.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz