Kamil Pawłowski

30.06.2020 (10:20)

Malik Montana spotkał się z Tillem Lindemannem. "Lekcje życia od mistrza"Polski raper odbył rozmowę z wokalistą Rammstein. Malik Montana umieścił wspólne zdjęcie wraz z krótkim komentarzem w swoich mediach społecznościowych.

Malik Montana to popularny niemiecko-polski raper, którego (uwaga!) każdy teledysk w serwisie YouTube ma kilka bądź kilkanaście milionów wyświetleń. Mimo tej skali, słuchacze muzyki rockowej raczej nie powinni kojarzyć tego pana. Niemniej, obracający się do tej pory w świecie hip hopu Malik Montana zadziwił internautów wspólnym zdjęciem z... Tillem Lindemannem. Nie wiadomo dokładnie, gdzie zrobiono fotkę i o czym rozmawiali panowie. Raper podziękował wokaliście Rammstein za "lekcję życia od mistrza" na swoim Insta Stories oraz za rady, które dostał od rockmana. Nie ukrywamy, że bardzo chętnie poznamy kulisy tej dyskusji. 
 
W komentarzach pod zdjęciem fani rapera ciepło wypowiadali się o liderze Rammstein. Niektórzy widzieliby obu panów we wspólnym projekcie, innym zabrakło tylko Nergala na zdjęciu. 

  
Korzystając z okazji przypominamy, że koncert Rammstein w Warszawie został przełożony z 17 lipca 2020 na 17 lipca 2021! Bilety zachowują ważność. Nie zmieniło się także miejsce wydarzenia. Koncert odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Reakcja Kurta Cobaina, na ceny biletów na Madonne rozwaliła system. W sieci pojawił się niepublikowany wywiad [WIDEO]

  2020-07-06
  Ceny biletów dzisiaj budzą wielkie zaskoczenie, jednak 30 lat temu, również cena wejściówek czasami negatywnie zaskakiwała. Przykładem może być reakcja Kurta Cobaina, który gdy usłyszał ile kosztują bilety na Madonnę, był mocno w szoku.
 • Hit Linkin Park osiągnął miliard wyświetleń na Youtube!

  2020-07-06
  Miliard na Youtube nie robi już takiego wrażenia jak kilka lat temu, jednak zawsze miło zobaczyć taką ilość wyświetleń pod rockowym klipem. Teraz miliardem może pochwalić się również Linkin Park, którzy z jednym ze swoich hitów przekroczyli mistyczną barierę.
 • Jak pachnie kosmos? Stworzono perfumy, które odzwierciedlają zapach przestrzeni kosmicznej

  2020-07-06
  Zastanawialiście się kiedyś jak pachnie kosmos? Czy zimna przestrzeń kosmiczna ma zapach, a co najważniejsze, czy da się z tego zrobić perfumy? Okazuje się, że tak!
 • 365 dni zostanie usunięte z Netflixa? Jest odpowiedź platformy

  2020-07-06
  Film 365 dni stał się prawdziwym hitem, który podbija również rynek zagraniczny. Nie wszystkim podoba się tematyka produkcji i wiele osób chce, aby usunięto film z platformy. Na liczne głosy niezadowolenia odpowiedzieli przedstawiciele platformy.
 • KMŻ - Kawałki Mojego Życia. Pierwszym gościem nowego cyklu będzie Krzysztof Zalewski

  2020-07-03
  KMŻ - Kawałki Mojego Życia to nowy cykl na antenie Eski ROCK, w którym gościć będą bardzo różni artyści. To osobiste pasmo, w której muzycy będą mówić o swoich ulubionych numerach i inspiracjach. Pierwszym gościem cyklu jest Krzysztof Zalewski.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz