Dominik Pajewski

10.10.2019 (12:56)

Till Lindemann zdradził szczegóły swojej drugiej solowej płytyTill Lindemann nie może długo usiedzieć na miejscu, nowa płyta Rammstein wyszła przecież nie tak dawno temu, już niedługo dostaniemy drugie solowe wydawnictwo artysty.

Nazywając projekt Lindemann solowym dokonaniem Tilla Lindemanna, to duże niedopowiedzenie. Oczywiście, wszystko firmowane jest nazwiskiem wokalisty Rammstein, jednak dużą rolę odgrywa tutaj Peter Tägtgren, który zajmuje się komponowaniem i aranżacją numerów. Szalony duet znowu powraca, tym razem jednak, drugi album projektu, będzie w całości po niemiecku.

KONCERTY ROCKOWE 2020 - KTO WYSTĄPI? GWIAZDY, DATY, MIEJSCA, KALENDARZ
 


Lindemann powraca z drugim albumem. Poznaliśmy szczegóły

Na nowe wydawnictwo pod tytułem 'F&M', złoży się 11 premierowych kompozycji, które będą zaśpiewane po niemiecku.

Oto tracklista:

1. Steh auf
2. Ich weiß es nicht
3. Allesfresser
4. Blut
5. Knebel
6. Frau & Mann
7. Ach so gern
8. Schlaf ein
9. Gummi
10. Platz Eins
11. Wer weiß das schon

Premiera krążka została zaplanowana na 22 listopada 2019, a punktem wyjścia była współpraca Tilla z Hamburg Thalia Tehater, który napisał kilka kompozycji  do współczesnej adaptacji baśni braci Grimm – 'Jaś i Małgosia'. Numery rozwinięto i dograno do nich kilka nowych kawałków. Co ciekawe, na krążku nie znalazł się utwór 'Mathematik', który wokalista Rammstein nagrał we współpracy z raperem Haftbefehl.Numer nie przypadł do gustu fanom i to prawdopodobnie dlatego nie usłyszymy go na krążku.Ta wygląda okładka albumu 'F&M':


NERGAL WYWOŁAŁ KONTROWERSJE SWOJĄ KOSZULKĄ. WIELU FANÓW PISZE O ANTYPOLSKOŚCI

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kombinezony astronautów SpaceX wyglądają niesamowicie futurystycznie. Pokazano nagranie

  2020-08-03
  To, że Elon Musk za wszelką cenę chce wyprzedzić swoje czasy, można było zauważyć już wiele razy. Tym razem pokazano, jak wyglądają kombinezony astronautów, które projektuje firma filantropa. Jak możecie się domyślić, wszystko jest mocno futurystyczne.
 • Dostaliście pocztą tajemnicze chińskie nasiona? Mogą okazać się niebezpieczne

  2020-08-03
  Jeżeli dostaliście paczkę z chińskimi napisani i nie bardzo wiecie skąd się wzięła, a nie pamiętacie byście coś zamawiali ze słynnego serwisu aukcyjnego, to lepiej zapoznajcie się z tym tekstem. Być może dotarły do was chińskie nasiona, które nie są bezpieczne.
 • Vans składa ukłon w stronę uwielbianej amerykańskiej rodziny: The Simpsons

  2020-08-03
  Dzięki nowej kolaboracji z amerykańską ikoną w pełnej okazałości, Vans oddaje chołd amerykańskiej kulturze.
 • Guns N' Roses wydadzą swoją kultową składankę na winylu

  2020-08-03
  Odkąd do Guns N' Roses powrócił Slash, zainteresowanie grupą ponownie rośnie i spokojnie można stwierdzić, że wszystko wróciło na właściwe tory. Grupa z pewnością to zauważyła, ponieważ postanowiono wydać kultową składankę grupy na winylu.
 • Ozzy Osbourne: byłem przekonany, że umrę. Artysta szczerze powiedział o swoich obawach

  2020-08-03
  Stan Ozzy'ego Osbourne'a jest w ostatnim czasie przedmiotem wielu dyskusji. Artysta postanowił wypowiedzieć się na temat stanu swojego zdrowia, ucinając wiele plotek.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz