Dominik Pajewski

10.10.2019 (12:56)

Till Lindemann zdradził szczegóły swojej drugiej solowej płytyTill Lindemann nie może długo usiedzieć na miejscu, nowa płyta Rammstein wyszła przecież nie tak dawno temu, już niedługo dostaniemy drugie solowe wydawnictwo artysty.

Nazywając projekt Lindemann solowym dokonaniem Tilla Lindemanna, to duże niedopowiedzenie. Oczywiście, wszystko firmowane jest nazwiskiem wokalisty Rammstein, jednak dużą rolę odgrywa tutaj Peter Tägtgren, który zajmuje się komponowaniem i aranżacją numerów. Szalony duet znowu powraca, tym razem jednak, drugi album projektu, będzie w całości po niemiecku.

KONCERTY ROCKOWE 2020 - KTO WYSTĄPI? GWIAZDY, DATY, MIEJSCA, KALENDARZ
 


Lindemann powraca z drugim albumem. Poznaliśmy szczegóły

Na nowe wydawnictwo pod tytułem 'F&M', złoży się 11 premierowych kompozycji, które będą zaśpiewane po niemiecku.

Oto tracklista:

1. Steh auf
2. Ich weiß es nicht
3. Allesfresser
4. Blut
5. Knebel
6. Frau & Mann
7. Ach so gern
8. Schlaf ein
9. Gummi
10. Platz Eins
11. Wer weiß das schon

Premiera krążka została zaplanowana na 22 listopada 2019, a punktem wyjścia była współpraca Tilla z Hamburg Thalia Tehater, który napisał kilka kompozycji  do współczesnej adaptacji baśni braci Grimm – 'Jaś i Małgosia'. Numery rozwinięto i dograno do nich kilka nowych kawałków. Co ciekawe, na krążku nie znalazł się utwór 'Mathematik', który wokalista Rammstein nagrał we współpracy z raperem Haftbefehl.Numer nie przypadł do gustu fanom i to prawdopodobnie dlatego nie usłyszymy go na krążku.Ta wygląda okładka albumu 'F&M':


NERGAL WYWOŁAŁ KONTROWERSJE SWOJĄ KOSZULKĄ. WIELU FANÓW PISZE O ANTYPOLSKOŚCI

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Polski rock w światowym stylu - Burn This Song prezentują autorski sigiel i teledysk!

  2019-10-18
  Ich debiut muzyczny miał premierę na ekranach światowych kin, a koncertowy odbył się na tegorocznym festiwalu Enea Spring Break. Mowa o Burn This Song, zespole z Poznania, który swoim wykonaniem piosenki 'Black Betty' (legendy bluesa rozsławionej przez amerykańską grupę Ram Jam) zachwycił twórców hollywoodzkiej produkcji "The Choice”.
 • Polski Kawowy Kalkulator. Dzięki niemu, obliczysz kiedy masz pić kawę

  2019-10-18
  Niektórzy ludzie nie umieją funkcjonować bez kawy i dzień rozpoczyna się dla nich dopiero po małej czarnej. Polacy postanowili stworzyć Polski Kawowy Kalkulator, który pokazuje ile można wypić kawy i kiedy.
 • Lindemann - Ich weiß es nicht: tekst nowego singla wokalisty Rammstein

  2019-10-18
  Lindemann nie zwalnia tempa, po świetnie przyjętym singlu 'Steh auf', przyszła pora na bardziej mroczną kompozycję. W sieci pojawił się numer 'Ich weiß es nicht', do którego można już znaleźć tłumaczenie.
 • Kultowy styl AVE’a zredefiniowany w jego najnowszej kolekcji dla marki Vans

  2019-10-18
  Skate weteran z 20 letnim doświadczeniem nie przykłada zbyt wiele uwagi do ubrań; jego kolekcja Vans jest wyjątkiem.
 • Slipknot i Spice Girls w jednym numerze. Jak wypadła przeróbka?

  2019-10-18
  Slipknot ostatnio są na topie, a wszystko to dzięki najnowszej płycie, która została doceniona przez fanów i krytykę. Co chwilę pojawiają się nowe przeróbki i tym razem padło na cover w klimacie Spice Girls.
 • EURO 2020: Miasta i stadiony. Wiemy gdzie się odbędzie Euro 2020! [SPORT]

  2019-10-18
  Euro 2020: Miasta. W 2020 r. Euro po raz pierwszy odbędzie się w 13 miastach i krajach-gospodarzach. Finał Euro 2020 zostanie rozegrany na Wembley. Wśród miast Euro 2020 nie znalazło się żadna polska metropolia.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz