11.06.2012 (20:00)

Slash - imprezowy rekordzistaDzisiaj - spokojny fan zdrowego życia. Kiedyś: imprezowicz rekordzista. Slash przyznaje, że zna wielu imprezowiczów w szołbiznesie, ale żaden z jego kolegów nie przebił jego wyczynów z przeszłości.

Slash słynie z rockandrowllowej przeszłości. Nawet bardziej rockandrollowej niż ktokowiek by się spodziewał. Muzyk zdradził The Sun szczegóły swojego imprezowego życia. Nauczony doświadczeniem, dzisiaj gitarzysta doradza swoim sławnym sąsiadom, którzy walczą z nałogami.

Slash jest dobrym kolegą między innymi Charliego Sheena, Russella Branda i Robbiego Williamsa, ale - jak sam przyznaje - on kiedyś imprezował mocniej niż którykolwiek z wymienionych dżentelmenów. "Dla mnie to było coś jak zupełna autodestrukcja. A ludziom takim jak Charlie chodzi bardziej o zabawę" - mówi Slash.

"Ale coś ze starych dziejów nadal we mnie siedzi. Żartuję, że mój nowy album nosi tytuł Apocalyptic Love, bo gdybym wiedział, że świat się kończy, chciałbym zafundować sobie dziki seks. Coś tak dzikiego jak nigdy. Ale dzisiaj jestem ojcem i przyznam z kolei, że gdyby ktoś zaproponował mi zagranie na jubileuszu Królowej, zgodziłbym się. Stałbym się częścią historii".

Slash ma na koncie wybryki, które zawstydziłyby niejedną gwiazdę rocka. Pewnego razu gitarzysta, będąc pod wpływem narkotyków, wszedł do domu z bronią i zaczął strzelać. U góry spała jego dziewczyna. Slash kupił także lwa górskiego, Curtisa, którego woził ze sobą w trasy. Do momentu, w którym zwierzę uciekło z klatki do hotelowej łazienki. Uzależnienie od narkotyków doprowadziło nawet do tego, że muzyk miał zwidy, wydawało mu się, że po jego ciele chodzą małe postaci, które wyglądają jak filmowy predator

Imprezowy tryb życia dla Slasha skończył się w wieku niemal 36 lat. Lekarze stwierdzili wtedy, że organizm muzyka jest w tak złym stanie, że nie jest w stanie normalnie funkcjonować. Wtedy też wszczepili Slashowi rozrusznik serca.


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Ballbreaker udostępniają nowy klip. Zobaczcie obrazek do utworu Fallin' [WIDEO]

  2020-10-21
  BALLBREAKER - zespół pieśni, a szczególnie tańca, złożony z muzyków związanych z takimi grupami jak Thermit, Exlibris, War-saw, Wild Whips czy Joy Machine. Grupa udostępniła właśnie najnowszy obrazek, który powstał do utworu ''Fallin'''.
 • Jurek Owsiak ma koronawirusa! Szef WOŚP przekazał ważny apel do wszystkich

  2020-10-21
  Jurek Owsiak ma koronawirusa! Oficjalna informacja pojawiła się na fanpage'u szefa WOŚP, który jednocześnie przekazał ważny apel w temacie pandemii.
 • Serj Tankian i John Dolmayan mocno nie zgadzają się ze sobą. Tym razem nie chodzi tu o sprawy muzyczne

  2020-10-21
  To, że w zespole System Of  A Down nie jest najlepiej na płaszczyźnie artystycznej, wie chyba każdy. Okazuje się, że członkowie zespołu, nie zgadzają się ze sobą także w kwestiach światopoglądowych.
 • Powstanie film o Robercie Brylewskim! Stworzy go Arkadiusz Jakubik

  2020-10-21
  Robert Brylewski był jedną z najważniejszych postaci polskiego rocka. Dowiedzieliśmy się, że powstanie film o kultowym artyście i stworzy go Arkadiusz Jakubik!
 • Dariusz Gnatowski to nie tylko Boczek ze 'Świata według Kiepskich'. Oto inne znane role aktora

  2020-10-21
  Informacja o śmierci Dariusza Gnatowskiego, trafiła do mediów 20 października 2020. Wszyscy kojarzą aktora z roli sympatycznego Arnolda Boczka, w którego wcielał się ponad 20 lat. Jednak Dariusz Gnatowski ma na swoim koncie dużo więcej ról, które zapadły widzom w pamięci.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz