11.06.2012 (20:00)

Slash - imprezowy rekordzistaDzisiaj - spokojny fan zdrowego życia. Kiedyś: imprezowicz rekordzista. Slash przyznaje, że zna wielu imprezowiczów w szołbiznesie, ale żaden z jego kolegów nie przebił jego wyczynów z przeszłości.

Slash słynie z rockandrowllowej przeszłości. Nawet bardziej rockandrollowej niż ktokowiek by się spodziewał. Muzyk zdradził The Sun szczegóły swojego imprezowego życia. Nauczony doświadczeniem, dzisiaj gitarzysta doradza swoim sławnym sąsiadom, którzy walczą z nałogami.

Slash jest dobrym kolegą między innymi Charliego Sheena, Russella Branda i Robbiego Williamsa, ale - jak sam przyznaje - on kiedyś imprezował mocniej niż którykolwiek z wymienionych dżentelmenów. "Dla mnie to było coś jak zupełna autodestrukcja. A ludziom takim jak Charlie chodzi bardziej o zabawę" - mówi Slash.

"Ale coś ze starych dziejów nadal we mnie siedzi. Żartuję, że mój nowy album nosi tytuł Apocalyptic Love, bo gdybym wiedział, że świat się kończy, chciałbym zafundować sobie dziki seks. Coś tak dzikiego jak nigdy. Ale dzisiaj jestem ojcem i przyznam z kolei, że gdyby ktoś zaproponował mi zagranie na jubileuszu Królowej, zgodziłbym się. Stałbym się częścią historii".

Slash ma na koncie wybryki, które zawstydziłyby niejedną gwiazdę rocka. Pewnego razu gitarzysta, będąc pod wpływem narkotyków, wszedł do domu z bronią i zaczął strzelać. U góry spała jego dziewczyna. Slash kupił także lwa górskiego, Curtisa, którego woził ze sobą w trasy. Do momentu, w którym zwierzę uciekło z klatki do hotelowej łazienki. Uzależnienie od narkotyków doprowadziło nawet do tego, że muzyk miał zwidy, wydawało mu się, że po jego ciele chodzą małe postaci, które wyglądają jak filmowy predator

Imprezowy tryb życia dla Slasha skończył się w wieku niemal 36 lat. Lekarze stwierdzili wtedy, że organizm muzyka jest w tak złym stanie, że nie jest w stanie normalnie funkcjonować. Wtedy też wszczepili Slashowi rozrusznik serca.


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • System Of A Down wydanie niepublikowane utwory. Serj Tankian jest za

  2019-12-11
  Temat nowej płyty System Of A Down pomału staje się jednym wielkim memem, porównywalnym do tego, który dotyczył płyty Toola. Niestety, grupa nie umie znaleźć porozumienia w sprawie nowego krążka i tak od prawie 15 lat. Na horyzoncie pojawiła się opcja wydania niepublikowanych numerów z sesji do 'Mezmerize/Hypnotize', co bardzo chciałby zrobić Serj Tankian.
 • Adam Słodowy nie żyje. Odszedł twórca kultowego programu 'Zrób to sam'

  2019-12-11
  Adam Słodowy nie żyje. Prowadzący kultowy program 'Zrób to sam' odszedł, pozostawiając po sobie również serial animowany 'Pomysłowy Dobromir'.
 • Wiedźmin - nowe sceny ujawnione. Co zobaczymy w serialu?

  2019-12-10
  Netflix udostępnił główny zwiastun najbardziej oczekiwanego serialu tego roku już jakiś czas temu. Światowa premiera Wiedźmina już 20 grudnia na Netflix, a w sieci pojawiły się już kolejne spoty, które ujawniają nowe sceny.
 • Wokalistka Roxette nie żyje! Przyczna śmierci Marie Fredriksson

  2019-12-10
  To bardzo smutny dzień dla fanów rocka i zespołu Roxette. W wieku 61 lat odeszła Marie Fredriksson, która była wokalistką zespoł. Jaka jest przyczyna śmierci wokalistki?
 • Pijany kierowca, przyjechał po pijanego kierowcę, który został zatrzymany przez policję za jazdę po pijanemu

  2019-12-10
  Tak absurdalna sytuacja, przypomina coś z filmów komediowych, jednak zdarzyła się w rzeczywistości. Policjancie nie bardzo wiedzieli co mają zrobić i chyba byli mocno zszokowani bezczelnością.
 • 10 Miles to safety czyli 4 odcinek SuperNerda

  2019-12-10
  Przybyła Apokalipsa, a twój cel jest prosty: przejdź 10 mil aby dotrzeć do bezpiecznego miejsca w nieograniczonym, generowanym losowo świecie opanowanym przez Zainfekowanych i wypełnionym narzędziami i bronią.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz