Dominik Pajewski

13.08.2020 (14:31)

Sharon Osbourne wspomniała odgryzienie głowy nietoperzowi przez Ozzy'egoSharon Osbourne przez lata życia z Ozzym, nie tylko była jego partnerką, ale także menedżerką, dzięki której kariera wokalisty Black Sabbath nadal kwitnie. Sharon postanowiła w jednym z ostatnich wywiadów, wspomnieć słynną sytuację, z odgryzieniem głowy nietoperzowi.

Ozzy Osbourne przez wiele lat swojej kariery, zrobił rzeczy, które przeszły do historii. Nie zawsze były to rzeczy, którymi można by się szczycić. Jedną z takich akcji jest odgryzienie głowy nietoperzowi, który został rzucony na scenę podczas jednego z koncertów. Ozzy oślepiony przez światła sceniczne, a do tego pod pływem różnych substancji, myślał, że to gumowa zabawka... Jak było później wszyscy wiemy. Sharon Osbourne postanowiła przypomnieć te sytuację w jednym z wywiadów.

METALLICA WRACA DO CZASÓW PROMOCJI ZNIENAWIDZONEGO ALBUMU. ZESPÓŁ OPUBLIKOWAŁ KONCERT Z CZASÓW ''ST. ANGER''

Sharon Osbourne wspomina sytuację, gdy Ozzy odgryzł głowę nietoperzowi

Sharon była gościem w programie Steve O., gdzie wspomniała niesławną sytuację z nietoperzem:
 
To była bardzo poważna sprawa. Bardzo poważna. Mogło to się wydawać cholernie zabawne, ale potem przez długi czas musiał przyjmować zastrzyki i naprawdę się o niego baliśmy. Zastrzyki brał przez ponad pół roku. Pierwsza rzecz, o której pomyślałam, gdy to zobaczyłam to wścieklizna. Myślałam, że już po nim.

Jak widać, Ozzy jest w jakimś stopniu niezniszczalny.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Swiernalis - Szybka seria szybkich pytań

  2020-09-18
  Swiernalis coraz bardziej przebija się do świadomości odbiorców, dzięki czemu coraz więcej osób słucha jego utworów. Artysta wpadł do nas, by odpowiedzieć na pytania w naszej szybkiej serii.
 • Oto następca Marilyna Mansona? Młody raper zaczyna podbijać sieć

  2020-09-18
  Marilyn Manson nadal pozostaje aktywnym wykonawcą, jednak słychać na jego płytach, że klimat i styl robi się trochę bardziej stonowany, niż w latach 90-tych. Jeśli brakuje wam ''starego Mansona'', to z pewnością spodoba wam się to co robi The Well Runs Red.  
 • Żona Gienka Loski opowiedziała o ostatnich dniach muzyka

  2020-09-18
  Śmierć Gienka Loski była szokiem dla wielu osób i świata muzycznego. Żona artysty postanowiła wspomnieć, jak wyglądały ostatnie dni artysty.
 • PlayStation 5 - cena, premiera, wygląd

  2020-09-18
  PlayStation 5 jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez graczy. Sony ujawniło wszystkie szczegóły nowej konsoli oraz jej finalny wygląd. Co wiemy o PS5? Jaka jest cena nowej wersji konsoli?
 • Puscifer wracają z nowym singlem, jednocześnie zdradzając szczegóły krążka

  2020-09-18
  Fani Puscifer muszą być wniebowzięci, ponieważ ich ulubiona ekipa właśnie wydała singiel. Jakby tego było mało, zapowiedziano nowy album! 
 • Megadeth, Slayer i Anthrax zawdzięczają wszystko Metallice? Tak twierdzi jeden z muzyków

  2020-09-18
  Wielka Czwórka Thrash Metalu zapisała się w historii muzyki bardzo wyraźnie, jednak od lat trwa konflikt między fanami zespołu. Kto jest najbardziej autentyczny w tym co robi, no i od kogo to się zaczęło? Według basisty Megadeth, należy dziękować Metallice za wszystko.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz