Dominik Pajewski

30.04.2019 (14:53)

Rodzice, którzy stracili dziecko, opowiedzieli swoją historię na koncercie Disturbed. Oto wzruszający momentMuzyka Disturbed jest ważna dla wielu osób, którzy dzięki kompozycjom grupy czują się lepiej i często odnajdują nowy sens. Idealnym przykładem są rodzice, którzy stracili dziecko i opowiedzieli o tym podczas koncertu grupy.

Zespół Disturbed przez wiele lat swojej działalności, nie bał się poruszać trudnych tematów w piosenkach. To w zasadzie dzięki szczerości, grupa zbudowała tak silny fandom na całym świecie i jak widać, dobro wraca do zespołu. Idealnym przykładem może być fakt, że pewni rodzice pojawili się na koncercie zespołu w Monachium.

RAMMSTEIN - RADIO - TEKST PO POLSKU [TŁUMACZENIE]


 

Wzruszający moment na koncercie Disturbed. Rodzice, którzy stracili dziecko, szczerze opowiedzieli o tym ze sceny

Podczas koncertu Disturbed w Monachium, który odbył się 25 kwietnia 2019, gitarzysta zespołu Dan Donegan zauważył, że pod sceną stoi dwójka osób ze zdjęciem dziecka i dziecięcymi śpioszkami. Muzyk domyślił się, że mogą to być rodzice, którzy stracili dziecko i przekazał informację wokaliście, Davidowi Draimanowi. Jak opisuje frontman:

W trakcie bisu zaprosiliśmy tych ludzi na scenę, by opowiedzieli nam, jak stracili dziecko. Dominik zmarł 2 lata temu i takie utwory, jak 'Hold on to Memories' czy 'A Reson to Fight' pomogły przetrwać tym ludziom i pogodzić się z tak ogromną stratą. 

THE ANALOGS PREZENTUJE 'PROJEKT PUDŁO' [WIDEO]


Całą sytuację możecie zobaczyć na nagraniu poniżej:

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Black Sabbath: 50. lecie albumu PARANOID, zostanie uczczone specjalnym boxem CD i boxem winylowym!

  2020-08-07
  Uznany za twórcę nowego gatunku muzyki, jakim jest heavy metal, legendarny zespół z Birmingham, Black Sabbath, świętuje w tym roku 50. rocznicę wydania swojego albumu ''Paranoid''.
 • Męskie Granie 2020 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać specjalny koncert?

  2020-08-07
  Męskie Granie 2020 odbywa się w wyjątkowej formule, w postaci tylko jednego koncertu. Gdzie oglądać transmisję z wyjątkowego wydarzenia Męskiego Grania? O której startuje TRANSMISJA?
 • Męskie Granie 2020 - zespoły, gdzie oglądać koncert 8.08.2020?

  2020-08-07
  Męskie Granie 2020 - kto zagra na wyjątkowej edycji imprezy, która przez pandemie koronawirusa przyjmuje nieco inną formę? Wszystkie szczegóły na EskaROCK.pl.
 • Co widzą insekty? Naukowcy stworzyli małą kamerę, którą przyczepili do żuka

  2020-08-07
  Naukowcy chcą dowiedzieć się, jak wygląda życie owadów i w tym celu stworzono specjalną kamerkę. Jest to zminiaturyzowana wersja kamery nagrywającej w dobrej jakości, dzięki czemu możemy zobaczyć życie żuka.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-07
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz