Daniel Wardziński

26.02.2014 (12:28)

ROCKOWE KONCERTY 2014: Jamal - gdzie zagrają w 2014? Sprawdź listę koncertów [VIDEO]Jamal ruszył w trasę koncertową z nowym rockowym albumem Miłość. Gdzie zagrają autorzy Peronu i Defto? Koncerty zaplanowane na 2014 obejmują prawie całą Polskę. Sprawdźcie gdzie zobaczycie ich na żywo.

Koncerty Jamala na 2014 są już w dużym stopniu zaplanowane. Gdzie w najbliższym czasie będzie można zobaczyć ich na żywo? Trasa koncertowa zespołu, który na nowej płycie gra zdecydowanie rockowo obejmuje niemal całą Polskę. Na EskaROCK.pl możecie sprawdzić, gdzie odbędzie się koncert w waszym regionie.

>>> ROCKOWE KONCERTY 2014: rozkład jazdy na 2014 <<<

Koncerty Jamala w 2014:

01.03 - Lublin - Club Graffiti
07.03 - Radom - Strefa G2
09.03 - Gdańsk - Bunkier
11.04 - Cracovia Reggae Festival - Kraków - Kwadrat
22.03 - Olsztyn - Nowy Andergrant
28.03 - Wrocław - Klub Alibi
03.05 - 3majówka Wrocław - Wyspa Słodowa
26.06 - Life Festival Oświęcim - Hala Lodowa MOSiR
05.07 - Sława - plaża SCKiW

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz