Anna Skalik

11.02.2014 (11:48)

ROCKOWE KONCERTY 2014: Bic Cyc zagra podczas Eleven Bike Fest 2014 [VIDEO]Big Cyc będzie gwiazdą Eleven Bike Fest 2014. Międzynarodowy Zlot Motocyklowy w Gryfowie Śląskim przyciągnie fanów motocykli a także dobrego polskiego rocka. Koncerty zagrają też m.in. Budka Suflera i Wilki.

Zespół rockowy Big Cyc z Krzysztofem Skibą zagra koncert podczas pierwszego zlotu motocyklowego pod nazwą Eleven Bike Fest 2014. Zlot odbędzie się 16-18 maja 2014 nieopodal Gryfowa Śląskiego. Organizatorem imprezy jest Harley-Davidson Club Eleven.

Na zlocie nie zabraknie atrakcji. Jedną z nich są rockowe koncerty znanych polskich zespołów. Wśród najwazniejszych gwiazd będzie właśnie zespół Big Cyc. Występ grupy zaplanowano drugi dzień Eleven Bike fest 2014 - 17 maja.

>>> Linkin Park - koncert w Polsce już 5 czerwca 2014 <<<

Big Cyc to znany polski zespół rockowy, założony w 1988. Pierwszy koncert - pod nazwą Uroczysta akademia z okazji 75-lecia wynalezienia damskiego biustonosza - odbył się w jednym z klubów studenckich Uniwersytetu Łódzkiego.

Od tamtej pory Big Cyc wydał 18 płyt, w tym ostatnią, pt. Big Cyc Wiecznie Żywy, w 2013. Grupa znana jest z numerów takich jak Homotubisie, Makumba czy Moherowe Berety.

>>> Eleven Bike Fest 2014: zobacz gdzie odbędzie się zlot motocyklistów <<<

Koncert Big Cyca na Eleven Bike Fest 2014 już 17 maja. Tego samego dnia zagra także Budka Suflera. Zespół Krzysztofa Cugowskiego będzie główną gwiazdą wieczoru.

Big Cyc - Makumba

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Matrix 4 - do obsady wraca postać z oryginalnej trylogii

  2020-10-01
  Matrix 4 budzi wiele emocji i każda informacja na temat fabuły, obsady czy daty premiery jest dla fanów bardzo cenna. Okazuje się, że do obsady wróci pewna postać z oryginalnej trylogii!
 • 1 PAŹDZIERNIKA GRAMY PO POLSKU! W TEN SPOSÓB WSPIERAMY ARTYSTÓW I MAMY DLA WAS COŚ OD EVENTIM.PL

  2020-09-30
  1 października to Międzynarodowy Dzień Muzyki oraz Dzień Polskiej Muzyki, także nasze uszy powinny być skierowane w stronę ulubionych artystów. W trudnym czasie pandemii, tym bardziej warto wspierać artystów, odtwarzając ich utwory z oficjalnych kanałów, bądź kupując płyty. Postanowiliśmy przyłączyć się do akcji i na naszej antenie usłyszycie dużo polskiej muzyki, a jakby tego było mało, mamy dla was niespodziankę, którą przygotowaliśmy razem z Eventin.pl.
 • AC/DC ujawniło szczegóły nowego wydawnictwa. Co wiemy o powrocie?

  2020-09-30
  O powrocie AC/DC mówiło się od jakiegoś czasu i jak się okazuje, informacje się potwierdzają. Grupa zaczęła robić szum w swoich social mediach, a w sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat planowanych działań. W końcu wiemy więcej na temat powrotu zespołu.
 • Szczur saper - zwierzak otrzymał złoty medal za swoje zasługi

  2020-09-30
  Na froncie wiele razy pojawiały się psy, konie, gołębie, a nawet szkolone koty. Nikt jednak nie spodziewał się wyszkolonego szczura, który jest saperem. Co więcej, gryzoń otrzymał także złoty medal za swoje zasługi.
 • Black Sabbath łączą siły z kultową marką butów. Kiedy będzie dostępna kolekcja?

  2020-09-30
  DR. MARTENS OGŁASZA NAJNOWSZĄ KOLABORACJĘ Z BLACK SABBATH, ODDAJĄC HOŁD ZESPOŁOWI W 50-LECIE WYDANIA ICH DWÓCH PIERWSZYCH ALBUMÓW.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz