Anna Skalik

28.02.2016 (20:00)

Richard Ashcroft i Noel Gallagher razem? Wokalista The Verve mówi o współpracyDwie gwiazdy brytyjskiego rocka - Noell Galagher i Richard Ashcroft - otwarte na współpracę. Co z tego wyniknie?

Richard Ashcroft i Noel Agallagher: współpraca dwóch gwiazd brytyjskiego rocka byłaby prawdziwym hitem. W jednym z ostatnich wywiadów lider nieistniejącego The Verve stwierdził, że jest otwarty na działanie z Gallagherem. Ten drugi o takiej możliwości wspominał już całkiem dawno. Kilka miesięcy temu powiedział, że chciałby nagrać z Ashcroftem, ale taka kooperacja mogłaby rozzłościć jego brata, Liama. Ale to byłby jeszcze jeden powód do tego, by do takiej współpracy doszło - dodał. Teraz głos zabrał sam Ashcroft, komentując stan brytyjskiego przemysłu muzycznego - w tym talent showy, które zamiast być szansą na nową, dobrą muzykę, raczej zaprzedają wszystko mainstreamowi. Powiedział, że "możesz zebrać tak wielu twórców muzyki w jednym pokoju, ilu jest konieczne, by wyłonić zwycięzcę twojego nowego talent show; ale to nigdy nie będzie brzmiało jak wspaniałe utwory Noela Gallaghera śpiewane przez Liama, nigdy nie dosięgnie Live Forever, nigdy nie będzie takie jak Lucky Man. Wiemy o tym". Ashcroft dodał, że w przyszłości wszystko może się zdarzyć - co oznacza, że jest otwarty na współpracę z Noelem. A jak wiemy, od takich zapowiedzi już nie jeden raz było niewiele do rzeczywistej współpracy.

Przypominamy, że Richard Ashcroft właśnie zapowiedział wydanie swojej kolejnej solowej płyt. These People ukazać się ma 20 maja 2016. Promuje ją singiel This Is How It Feels.Oscary 2016 online - ogląda galę i red carpet na żywo

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • NOWA interpretacja w ramach LECH MUSIC: FESTIWALE INACZEJ. KAMP! MIERZY SIĘ Z klasykiem MOLESTY

  2020-08-10
  Jeden z najważniejszych polskich zespołów muzyki elektronicznej, który szturmem dostał się na największe sceny w Polsce, po raz kolejny zaskakuje swoich słuchaczy. Kamp! prezentuje własną interpretację singla Molesty Ewenement, przygotowaną w ramach Lech Music: Festiwale Inaczej. Klasyk „Wiedziałem, że tak będzie” w nowej wersji to utwór usłany elektronicznym brzmieniem, który już przy pierwszym odsłuchu przenosi nas wprost pod festiwalową scenę.
 • OFF Festival Katowice 2021 - Mac DeMarco, Alyona Alyona i inni – jest na co czekać

  2020-08-10
  Mac DeMarco, Alyona Alyona, DIIV, Quinn Christopherson i DJ Python dołączają do składu, czyli na OFFie w przyszłym roku dużo będzie słońca, trochę osobistych wyznań, ale iodrobina mroku. Na pewno: 100% dobrej muzyki.
 • Robin’s Wish - film dokumentalny pokaże ostatnie dni życia Robina Williamsa

  2020-08-10
  Śmierć Robina Williamsa była dla wszystkich ogromnym szokiem i do dzisiaj trudno zrozumieć całą sytuację. Powstanie specjalny film dokumentalny, który pokaże ostatnie dni życia aktora.
 • Goście utknęli na bezludnej wyspie i uratowała ich znajomość filmów katastroficznych

  2020-08-10
  Lubicie filmy katastroficzne? Jeżeli tak, to dobrze się składa, ponieważ mogą one pomóc wam w wyjściu z ciężkiej sytuacji. O tym przekonali się pewni goście, którzy wylądowali na bezludnej wyspie i uratował ich pewien trik z filmów katastroficznych.
 • Jared Leto zapowiedział kolejną dużą rolę filmową! W kogo wcieli się artysta?

  2020-08-10
  Jared Leto pokazuje bardzo często, że jest człowiekiem wielu talentów i prawdziwym kameleonem, który potrafi totalnie zmienić się do roli. Tym razem ogłoszono, że aktor wcieli się w słynną postać, która miała ogromny wpływ na popkulturę.
 • Metallica wróciła na salę prób! Grupa podzieliła się nagraniem

  2020-08-10
  Metallica po kilku miesiącach przerwy, w końcu wróciła na salę prób! Co słychać u zespołu, czy możemy spodziewać się nowych rzeczy od legendarnej grupy?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz