Anna Skalik

28.02.2016 (20:00)

Richard Ashcroft i Noel Gallagher razem? Wokalista The Verve mówi o współpracyDwie gwiazdy brytyjskiego rocka - Noell Galagher i Richard Ashcroft - otwarte na współpracę. Co z tego wyniknie?

Richard Ashcroft i Noel Agallagher: współpraca dwóch gwiazd brytyjskiego rocka byłaby prawdziwym hitem. W jednym z ostatnich wywiadów lider nieistniejącego The Verve stwierdził, że jest otwarty na działanie z Gallagherem. Ten drugi o takiej możliwości wspominał już całkiem dawno. Kilka miesięcy temu powiedział, że chciałby nagrać z Ashcroftem, ale taka kooperacja mogłaby rozzłościć jego brata, Liama. Ale to byłby jeszcze jeden powód do tego, by do takiej współpracy doszło - dodał. Teraz głos zabrał sam Ashcroft, komentując stan brytyjskiego przemysłu muzycznego - w tym talent showy, które zamiast być szansą na nową, dobrą muzykę, raczej zaprzedają wszystko mainstreamowi. Powiedział, że "możesz zebrać tak wielu twórców muzyki w jednym pokoju, ilu jest konieczne, by wyłonić zwycięzcę twojego nowego talent show; ale to nigdy nie będzie brzmiało jak wspaniałe utwory Noela Gallaghera śpiewane przez Liama, nigdy nie dosięgnie Live Forever, nigdy nie będzie takie jak Lucky Man. Wiemy o tym". Ashcroft dodał, że w przyszłości wszystko może się zdarzyć - co oznacza, że jest otwarty na współpracę z Noelem. A jak wiemy, od takich zapowiedzi już nie jeden raz było niewiele do rzeczywistej współpracy.

Przypominamy, że Richard Ashcroft właśnie zapowiedział wydanie swojej kolejnej solowej płyt. These People ukazać się ma 20 maja 2016. Promuje ją singiel This Is How It Feels.Oscary 2016 online - ogląda galę i red carpet na żywo

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • DIO: wznowienia albumów z lat 1996 - 2004

  2019-11-12
  BMG wspólnie z Niji Entertainment Group Inc. prezentują nowe wydania albumów studyjnych DIO z lat 1996 – 2004: :  Angry Machines (1996), Magica (2000), Killing The Dragon (2002) i Master Of The Moon (2004). Albumy zostały na nowo zremasterowane i zawierają rzadkie wersje oraz dotąd niepublikowane utwory – zarówno wersje na żywo jak i studyjne.
 • Tool - Parabola. Wznowienie książki, wkrótce w sprzedaży

  2019-11-12
  Tool to zespół wielce enigmatyczny. „Parabola” jest jego pierwszą biografią, ułatwiającą rozwikłanie tajemnic i dezinformacji. Nowa edycja książki, w dwukrotnie większej objętości, zawiera historię grupy do płyty „Fear Inoculum”, przegląd projektów dodatkowych, omówienia wszystkich utworów i zakulisowy wgląd w polskie wątki związane z muzykami.
 • Dave Grohl wybrał idealny album rockowy. Zaskoczeni?

  2019-11-12
  Dave Grohl często wypowiada się na temat swoich inspiracji muzycznych, które mocno wpłynęły na jego styl grania. Tym razem, frontman Foo Fighters wskazał idealny album rockowy.
 • Jak kręcono Terminatora 2? W sieci można znaleźć obszerne making off filmu [WIDEO]

  2019-11-12
  Terminator 2 to do dzisiaj niedościgniony wzór jeśli chodzi o filmy akcji połączone z science-fiction. Film jest także ostatnim dobrym z serii i to również według fanów serii. Co ciekawe, w sieci można znaleźć nagranie, które pokazuje jak powstawał kultowy film o morderczym cyborgu.
 • Korn w Polsce 2020 - BILETY i DATA KONCERTU

  2019-11-12
  Koncert Korna w Polsce był wyczekiwany od pewnego czasu i w końcu fani doczekali się! Zespół odwiedzi nas w 2020 roku, w końcu poznaliśmy szczegóły wydarzenia. Sprawdźcie kiedy i gdzie kupić bilety na koncert zespołu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz