Dominik Pajewski

13.08.2018 (10:46)

Rapująca teściowa to marzenie każdego zięcia. Ten występ was zaskoczy [VIDEO]Dowcipy o teściowych są praktycznie na porządku dziennym i każdy zna chociaż jeden. Ta teściowa łamie każde stereotypy, a na dodatek rapuje o tym i nie ma tu grama żenady.

Każdy zięć ma w zanadrzu chociaż jeden żart na temat teściowej i to taki, który odzwierciedla jego życie rodzinne. Wiadomo, większość to złośliwe stereotypy albo zasłyszane gdzieś miejskie legendy, jednak żyją one swoim życiem całkiem dobrze.

Pol'And'Rock Festival (dawny Przystanek Woodstock) bez Jurka Owsiaka? 'Festiwal oddamy w ręce ludzi, którzy są na miejscu'  
Rapująca teściowa łamie wszystkie stereotypy i rozbija bank swoim talentem. Rapować każdy może, jednak nie każdy powinien, jednak pani Beata Łubczonek powinna robić to częściej! Gdy pojawiła się na ulicy Ząbkowskiej w Warszawie, wszyscy myśleli, że będą mieli do czynienia z kolejnym występem, który wzbudzi nikłe zainteresowanie. Okazało się, że oto na scenie pojawiła się rapująca teściowa, która rozbija bank swoją szczerością. Z resztą posłuchajcie sami:Nagranie z występu pani Beaty podbija internet i zdobyło już ponad 200 tysięcy wyświetleń! Nie brakuje komentarzy, w których internauci proszą o kolejne nagrania. Jak widać, szczerość rapującej teściowej to klucz do sukcesu, a ona sama, chyba jeszcze nie raz zaskoczy. Więcej informacji na temat rapującej teściowej, znajdziecie na jej oficjalnym profilu Teściowa Śpiewa.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - sezon 2 - czy będą Polacy w obsadzie?

  2020-02-26
  Wiedźmin w wersji Netflixa stał się prawdziwym hitem, który został całkiem ciepło przyjęty przez fanów. Pewnym było, że serial doczeka się kontynuacji, jednak wiele osób zastanawia się, czy zobaczymy tam aktorów z Polski?
 • Pokłócił się z żoną i strzelił do niej z... kuszy! Tragiczny finał awantury

  2020-02-26
  Kłótnie małżeńskie potrafią być bardzo ostre, a czasami cała zastawa stołowa zostaje potłuczona, zanim dojdzie się do porozumienia. Tym razem nie poszły jednak talerze w ruch, a kusza, która została użyta przeciwko małżonce.
 • Dlaczego SOAD nie mogą dojść do porozumienia? John Dolmayan tłumaczy

  2020-02-26
  Nowa płyta System Of A Down jest marzeniem wielu fanów, jednak zespół cały czas odkłada nowy krążek na później. John Dolmayan postanowił ujawnić, co jest przyczyną całej sytuacji.
 • Ozzy Osbourne zamiast wrócić na scenę, nagra nowy album już za miesiąc?

  2020-02-26
  Ozzy Osbourne cały czas musi wstrzymać się z powrotem na scenę, co z pewnością jest bardzo frustrujące. Jak się okazuje, wokalista nie zamierza siedzieć bezczynnie i prawdopodobnie niedługo wejdzie do studia.
 • 'Dziwny jest ten świat' w wykonaniu 15-letniej finalistki 'The Voice Kids 3'. Wykonanie wzruszyło jurorów

  2020-02-25
  W programach typu talent show da się zauważyć wielu utalentowanych uczestników, jednak czasami pojawiają się prawdziwe perełki, które wzruszają do łez jurorów. Tak jest w przypadku 15-letniej Natalii, która zdobyła serca publiczności i jury.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz