Dominik Pajewski

19.02.2020 (10:04)

Ozzy kolejny raz odwołuje trasę koncertową. Do sieci trafiło oświadczenieŚwiat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku, jednak jak sam twierdzi, zmaga się z nią od lat. Teraz Ozzy oznajmił, że musi odwołać kolejną część trasy koncertowej.

Ozzy Osbourne jest dla wielu osób symbolem walki i prawdziwego rock and rolla. Ostatnio artysta miał spore problemy ze zdrowiem, które zatrzymały jego plany artystyczne. Okazuje się, że to nie koniec problemów zdrowotnych Ozzy'ego. Artysta ujawnił, że zmaga się z chorobą Parkinsona od roku, jednak niedawno przyznał, że z chorobą zmaga się jednak od wielu lat. Teraz dowiedzieliśmy się, że zaplanowanie koncerty Ozzy'ego zostają odwołane. W sieci ukazało się oświadczenie.

 
LEGENDARNA DEMÓWKA METALLIKI NIE DOCZEKA SIĘ REEDYCJI. DAVE MUSTAINE SIĘ NIE ZGADZA


Ozzy kolejny raz odwołuje trasę koncertową. Do sieci trafiło oświadczenie

W sieci pojawiło się oświadczenie, w którym czytamy:

Jestem wdzięczny za Waszą cierpliwość, ponieważ miałem gówniany rok. Niestety, nie będę mógł wyjechać na leczenie do Szwajcarii wcześniej niż w kwietniu, a trwa ono od sześciu do ośmiu tygodni. Nie chcę rozpoczynać trasy i później odwoływać jej w ostatniej chwili, ponieważ to niesprawiedliwe względem fanów.

Podkreślone jest, że fani mogą zwracać bilety, a ci którzy je zatrzymają, będą mogli je zrealizować, gdy ogłoszona zostanie nowa data.Najnowszy album Ozzy'ego Osbourne'a trafi do sprzedaży 21 lutego.

WIEWIÓRKA NA DRZEWIE ZAPRASZA NA WIELKĄ PREMIERĘ!


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawskie RESTLESS zaprasza do "Miasta Grzechu"

  2020-04-07
  „Miasto grzechu” to druga płyta warszawskiego zespołu hard rockowego Restless, która ukaże się 24 kwietnia.
 • ERELES - premiera teledysku „Afera” z nadchodzącej, nowej płyty

  2020-04-07
  ERELES, czyli Zespół Niespokojnych Nóg, to rockowa energia, którą potęguje trzech muzyków z zespołu KABANOS. Po debiutanckim albumie „Krok Odwagi”, wydanym wiosną 2018 roku, zespół ERELES powraca z nowym singlem i teledyskiem.
 • Muzycy Anthrax, Testament i Suicidal Tendencies nagrali cover Rush, bo nudzą się na kwarantannie

  2020-04-07
  Podczas pandemii koronawirusa, najlepszym rozwiązaniem jest pozostanie w domu. Muzycy Anthrax, Testament i Suicidal Tendencies, postanowili wziąć to sobie mocno do serca, jednocześnie nie tracąc czasu. Tak powstał specjalny cover grupy Rush, nagrany oczywiście na odległość.
 • Kapitan Marvel 2 - film otrzymał datę premiery. Co wiemy o produkcji?

  2020-04-07
  Film ,,Kapitan Marvel'' był prawdziwym hitem i wprowadzeniem prawdziwie twardej superbohaterki. Pewnym było, że powstanie druga część, a teraz otrzymaliśmy oficjalną datę premiery.
 • Zaśpiewaj "Ti Amo" razem z bohaterem ,,Domu z papieru''. Netflix udostępnił wersję karaoke

  2020-04-07
  Serial ,,Dom z papieru'' to niekwestionowany hit Netflixa, który podbija serca fanów na całym świecie. Postanowiono zrobić niespodziankę fanom, udostępniając specjalną wersję karaoke do numeru ,,Ti Amo''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz