Dominik Pajewski

20.01.2020 (15:32)

Ojciec Cliffa Burtona nie żyje. Odszedł Ray BurtonNiesamowicie smutna wiadomość dotarła do nas zza oceanu. Ojciec legendarnego basisty Metalliki, Cliffa Burtona, nie żyje. W wieku 94 lat odszedł Ray Burton.

To wyjątkowo przykra wiadomość, nie tylko dla fanów Metalliki, ale również dla całego świata rockowego. Ojciec tragicznie zmarłego basisty Metalliki, Cliffa Burtona, nie żyje. Ray Burton odszedł w wieku 94 lat.

JAMES HETFIELD POWRACA!MUZYK OPUŚCIŁ ODWYK I PRZYGOTOWUJE WYSTAWĘNie żyje Ray Burton. Ojciec Cliffa Burtona przez lata dbał o dziedzictwo syna

Ray Burton przez lata dbał o dziedzictwo swojego syna, a część tantiem jakie otrzymywał od Metalliki, przekazywał na szkolne stypendia dla najbardziej uzdolnionych uczniów, w szkole do której chodził jego syn.

POWSTAŁ DOKUMENT O OZZYM OSBOURNIE. ZWIATUN 'THE NINE LIVES OF OZZY OSBOURNE' JUŻ W SIECI [WIDEO]


Ray Burton chętnie brał udział w imprezach poświęconych swojemu synowi, występował w filmach dokumentalnych o Metallice i Cliffie oraz pozostawał w stałym kontakcie z Jamesem Hetfieldem i resztą składu.

Jak napisała córka Raya Burtona, Connie:

Dla Waszej informacji – mój Tata zmarł w ostatnią środę. Spoczywaj w pokoju


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Co by było, gdyby Neo wziął niebieską pigułkę. Przeróbka z użyciem deep fake ma odpowiedź

  2020-02-19
  Matrix ma powrócić w nowej odsłonie w 2021 roku, jednak zanim to się stanie, w sieci można znaleźć coś ciekawego. Dzięki technologii deep fake, ukazano co by było gdyby Neo wziął niebieską pigułkę.
 • Gitarzysta Limp Bizkit złamał rękę, ale i tak zagrał koncert

  2020-02-19
  O Limp Bizkit można mieć różne zdanie, jednak nie da się odmówić grupie zaangażowania. Na ostatnim koncercie zespołu, gitarzysta Wes Borland zagrał koncert, mimo złamanej ręki.
 • Five Finger Death Punch wyjaśnili, dlaczego Megadeth grają przed nimi

  2020-02-19
  Wspólne koncerty Five Finger Death Punch i Megadeth cieszą się ogromnym zainteresowaniem, o czym mógł świadczyć fakt frekwencji w Warszawie. Zespół wyjaśnił, dlaczego taka kolejność jest na trasie.
 • Ozzy kolejny raz odwołuje trasę koncertową. Do sieci trafiło oświadczenie

  2020-02-19
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku, jednak jak sam twierdzi, zmaga się z nią od lat. Teraz Ozzy oznajmił, że musi odwołać kolejną część trasy koncertowej.
 • Orbita Wiru wydaje nowy album "Hipis 2020"

  2020-02-19
  20 lutego na światło dzienne wyjdzie nowy album stołecznej formacji rockowej Orbita Wiru. Czwarte w dorobku zespołu wydawnictwo studyjne nosi przewrotny tytuł “Hipis 2020”.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz