Robert Choiński

22.11.2015 (19:14)

Nowy teledysk Disturbed - The Light. Zobacz video na EskaROCK.plDisturbed opublikowali nowy teledysk do singla The Light. Zobacz poruszającą historię w emocjonalnym video już teraz - na EskaROCK.pl

Disturbed opublikowali teledysk do swojego najnowszego singla The Light. Utwór pochodzi z ostatniego albumu grupy pt. Immortalized, pierwszego od czterech lat krążka Amerykanów. The Light zdecydowanie prezentuje łagodniejszą stronę Disturbed. Trzeba przyznać, że emocjonalny wideoklip do tego melodyjnego kawałka dobrze współgra z tekstem utworu autorstwa wokalisty Davida Draimana.

Teledysk do The Light opowiada poruszająca historię ocalonego z pożaru mężczyzny. Z oszpeconymi przez płomienie twarzą i ciałem stara się wrócić do normalnego życia. Najnowsze video od Disturbed możecie zobaczyć poniżej:The Light oraz inne kawałki z nowej płyty panowie z Disturbed będą promować podczas rozpoczynającej się w marcu 2016 roku trasy koncertowej po Stanach Zjednoczonych. Grupa ma też w planach występ m.in. na czerwcowym festiwalu Download w Wielkiej Brytanii.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Black Sabbath: 50. lecie albumu PARANOID, zostanie uczczone specjalnym boxem CD i boxem winylowym!

  2020-08-07
  Uznany za twórcę nowego gatunku muzyki, jakim jest heavy metal, legendarny zespół z Birmingham, Black Sabbath, świętuje w tym roku 50. rocznicę wydania swojego albumu ''Paranoid''.
 • Męskie Granie 2020 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać specjalny koncert?

  2020-08-07
  Męskie Granie 2020 odbywa się w wyjątkowej formule, w postaci tylko jednego koncertu. Gdzie oglądać transmisję z wyjątkowego wydarzenia Męskiego Grania? O której startuje TRANSMISJA?
 • Męskie Granie 2020 - zespoły, gdzie oglądać koncert 8.08.2020?

  2020-08-07
  Męskie Granie 2020 - kto zagra na wyjątkowej edycji imprezy, która przez pandemie koronawirusa przyjmuje nieco inną formę? Wszystkie szczegóły na EskaROCK.pl.
 • Co widzą insekty? Naukowcy stworzyli małą kamerę, którą przyczepili do żuka

  2020-08-07
  Naukowcy chcą dowiedzieć się, jak wygląda życie owadów i w tym celu stworzono specjalną kamerkę. Jest to zminiaturyzowana wersja kamery nagrywającej w dobrej jakości, dzięki czemu możemy zobaczyć życie żuka.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-07
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz