25.10.2012 (21:59)

Noel Gallagher: "muzycy to pie***ni idioci!"Noel Gallagher nie ma najlepszego zdania o swoich kolegach po fachu. Muzyk twierdzi, że nie woli nie utrzymywać kontaktu z innymi artystami, bo to, jak się wyraził, "pie***ni" idioci"

Ani na krótką pogawędkę, ani nawet na piwo - Noel nie skusi się w towarzystwie innych muzyków, zwłaszcza brytyjskich. Zapytany podczas jednego z ostatnich wywiadów o to czy stworzyłby z kimś supergrupę, Noel wypalił: "Pie***ę to. Nie współpracuję z nikim. Staram się też nie spędzać czasu w towarzystwie innych muzyków. Wiesz dlaczego? Dlatego, że to pie***ni idioci".

Noel Gallagher, który obecnie występuje pod szyldem Noel Gallagher`s High Flying Birds, stwierdził także, że nie ma szans na reaktywację Oasis. Przynajmniej na razie. "Nie czuję takiej potrzeby, nie jestem zainteresowany" - skwitował Noel.
 
 
ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Live Nation zanotowało spadek obrotów o 98%!

  2020-08-07
  Z powodu pandemii koronawirusa, branża rozrywkowa całkowicie stanęła, przez co agencje eventowe mają spory problem. Jak się okazuje. Live Nation zanotowało spadek przychodów o 98%!
 • Roger Waters zagrał nowe wersje piosenek z The Wall [WIDEO]

  2020-08-07
  Roger Waters powrócił do czasów albumu ''The Wall'', wykonując piosenki z krążka ze swoim zespołem. Posłuchajcie nowych interpretacji słynnych utworów.
 • KWIAT JABŁONI NADAJE NOWE ŻYCIE KLASYKOWI ELDO

  2020-08-06
  Była elektronika, funk, czas na iście folkową odsłonę Lech Music: Festiwale Inaczej. Kolejnym zespołem, który wziął na swój warsztat jeden z hip-hopowych klasyków, jest Kwiat Jabłoni! Warto posłuchać ich interpretacji „Miasta Słońca” Eldo, aby poczuć klimat letnich festiwali, niezależnie od tego gdzie spędza się tegoroczne wakacje.
 • Brian May, Zakk Wylde i Steve Vai zagrali specjalną wersję ''Bohemian Rhapsody''

  2020-08-06
  W czasie padnemii, artyści starają się nadal być aktywni i działać nad nowymi projektami. Tym razem popularni gitarzyści, zagrali pod przewodnictwem Briana Maya numer ''Bohemian Rhapsody''.
 • Olimpijczycy dostaną specjalne prezerwatywy od organizatorów. Czym będą się różnić od klasycznych?

  2020-08-06
  Olimpijczycy przed zawodami mają często zakaz uprawiania seksu, głównie przez to by móc się skupić na osiągnięciu wyniku. Organizatorzy igrzysk w Japonii, postanowili trochę pomóc zawodnikom, którzy po zawodach będą chcieli się odprężyć.
 • Blackmetalowy zespół twierdzi, że Marilyn Manson ściągnął po nich gest, który widać w nowym klipie [WIDEO]

  2020-08-06
  Niedawna premiera od Marilyna Mansona wywołała wiele szumu i to nie tylko wśród fanów artysty. Okazuje się, że jest pewna grupa, która uważa, że gest zasłaniania twarzy dłonią został ściągnięty od niej. O co chodzi?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz