25.10.2012 (21:59)

Noel Gallagher: "muzycy to pie***ni idioci!"Noel Gallagher nie ma najlepszego zdania o swoich kolegach po fachu. Muzyk twierdzi, że nie woli nie utrzymywać kontaktu z innymi artystami, bo to, jak się wyraził, "pie***ni" idioci"

Ani na krótką pogawędkę, ani nawet na piwo - Noel nie skusi się w towarzystwie innych muzyków, zwłaszcza brytyjskich. Zapytany podczas jednego z ostatnich wywiadów o to czy stworzyłby z kimś supergrupę, Noel wypalił: "Pie***ę to. Nie współpracuję z nikim. Staram się też nie spędzać czasu w towarzystwie innych muzyków. Wiesz dlaczego? Dlatego, że to pie***ni idioci".

Noel Gallagher, który obecnie występuje pod szyldem Noel Gallagher`s High Flying Birds, stwierdził także, że nie ma szans na reaktywację Oasis. Przynajmniej na razie. "Nie czuję takiej potrzeby, nie jestem zainteresowany" - skwitował Noel.
 
 
ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Joker - powstanie kontynuacja? Reżyser odpowiada

  2019-11-18
  Joker to niekwestionowany sukces artystyczny i komercyjny, który jeszcze długo będzie komentowanyi wspominany. Czy jest szansa na to, że zobaczymy kolejną część Jokera? Reżyser postanowił ujawnić plany.
 • Pierwszy menager Metalliki, wspomina swoją reakcję na zespół

  2019-11-18
  Metallica do dzisiaj zaskakuje wiele osób i wygląda na to, że zespół był od samego początku działalności czymś wyjątkowym. Tak wynika ze wspomnień pierwszego menagera zespołu.
 • The Osbournes powraca! Kiedy ponownie zobaczymy rodzinę Ozzy'ego w telewizji?

  2019-11-18
  Reality show, przedstawiające życie Ozzy'ego Osbourne'a i jego rodziny, było absolutnym hitem. Po latach przerwy, 'The Osobournes' mają wrócić na antenę! Kiedy można spodziewać się pierwszych odcinków?
 • Deftones w Polsce 2020 - BILETY, DATA, MIEJSCE

  2019-11-18
  Jedna z najbardziej innowacyjnych amerykańskich grup muzycznych, formacja, której twórczość od lat balansuje gdzieś między alternatywą, neurotycznym rockiem i metalem, określana czasem przez krytyków mianem "Radiohead metalu". Kapela, której przewodzi Chino Moreno, jeden z najbardziej charyzmatycznych i ekspresyjnych wokalistów naszych czasów. W końcu Deftones pojawią się w Polsce!
 • Koncerty rockowe 2020 - kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca, kalendarz

  2019-11-18
  Jak co roku do Polski zawita mnóstwo zagranicznych gwiazd rocka nie tylko na klubowe koncerty, ale także na festiwale - te mniejsze i większe. Kogo zobaczymy w 2020? Sprawdźcie, kalendarz koncertów na przyszły rok i zaplanujcie sobie wolne w pracy. Artykuł jest aktualizowany na bieżąco.
 • Festiwal Legend Rocka 2020 - ZESPOŁY, DATA, BILETY

  2019-11-18
  Festiwal Legend Rocka w Dolinie Charlotty 2020, będzie 14. odsłoną imprezy. Sprawdźcie, kto zagra podczas wydarzenia, które co roku sprowadza mega gwiazdy do Polski.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz