Dominik Pajewski

06.03.2019 (20:42)

Krzysztof Jaryczewski - żony, dzieci, facebookKrzysztof 'Jary' Jaryczewski to jedna z ważniejszych postaci w świecie polskiego rocka. Sprawdźcie najważniejsze informacje na temat artysty.

Krzysztof 'Jary' Jaryczewski, urodzony 21 lutego 1960 roku w Warszawie, uznawany jest za jednego z najbardziej zasłużonych artystów w historii polskiego rocka. Od 1979 do 1985 roku przewodził zespołowi Oddział Zamknięty w którym był wokalistą i autorem tekstów. Obecnie artysta działa w grupie Jary OZ oraz jest jednym z jurorów w programie All Together Now - Śpiewajmy Razem.


Anja Orthodox - dzieci, Beksiński, InstagramKrzysztof Jaryczewski - żony

Z pierwszego związku Krzysztof Jaryczewski ma 19-letnią córkę Maję. Obecnie muzyk związany jest z Hanną Jaryczewską, która jest również jego menegerem. 

Krzysztof Jaryczewski - dzieci

Z pierwszego związku Jaryczewski ma 19-letnią córkę, Maję Jaryczewską, która pomału idzie w muzyczne ślady ojca i stawia pierwsze kroki jako modelka.
 

Krzysztof Jaryczewski - facebook

Krzysztof Jaryczewski posiada oficjalnego Facebooku, gdzie znajdują się informacje na temat nadchodzących koncertów i planów wydawniczych.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky oraz Karaś/Rogucki w twoim domu! Artyści zapowiadają koncerty w internecie

  2020-03-30
  W czasie, gdy koronawirus cały czas jest ogromnym zagrożeniem, należy zostać w domu i ograniczyć kontakty z innymi osobami. W obliczu sytuacji, artyści coraz częściej decydują się na koncerty online, co z pewnością urozmaica wszystkim czas spędzony w domu. Do grona wykonawców, którzy dadzą koncerty w sieci, dołączyli właśnie: Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky oraz duet Karaś/Rogucki.
 • Influencer zaraził się koronawirusem, bo brał udział w głupim wyzwaniu

  2020-03-30
  Głupie wzywania pojawiają się w sieci, jak grzyby po deszczu. Okazuje się, że bardzo modne w ostatnim czasie, stało się wyzwanie, gdzie liże się muszlę klozetową. Pewien influencer wziął udział w tym wyzwaniu i zaraził się koronawirusem.
 • Coronavirus Rhapsody - oto przeróbka piosenki, która nadaje sie na ciężkie czasy [AUDIO]

  2020-03-30
  Pandemia koronawirusa zatrzymała wszystkich w domach, jednocześnie budząc w wielu osobach dużo kreatywności. W tym ciężkim czasie, powstało ,,Coronavirus Rhapsody'', które jest prawdopodobnie najlepszą przeróbką na ciężkie czasy.
 • Jak Ozzy przechodzi kwarantannę? W sieci pojawiło się zdjęcie

  2020-03-30
  Podczas pandemii koronawirusa, wszyscy jesteśmy zmuszeni do przebywania w domu i ogarniczenia wyjść oraz spotkań. Restrykcje nie omijają także artystów, którzy również przebywają w domach. W sieci pojawiło się zdjęcie, które pokazuje jak Ozzy radzi sobie w czasie kwarantanny.
 • Fisz Emade Tworzywo nagrali nowy numer, nie wychodząc z domów [WIDEO]

  2020-03-30
  Pandemia koronawirusa, zatrzymała wszystkich w domach i nic na to nie poradzimy. Artyści nie zamierzają jednak siedzieć bezczynnie i cały czas działają. Przykładem są Fisz Emade Tworzywo, którzy postanowili nagrać nowy numer, nie wychodząc z domów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz