Dominik Pajewski

21.07.2020 (11:17)

Kasety magnetofonowe powracają! Sprzedaż nośnika wzrasta!Mówi się, że winyl powrócił na dobre, jednak kolejnym nośnikiem, który powraca w blasku i chwale jest kaseta magnetofonowa. Według danych, sprzedaż tego nośnika rośnie cały czas!

Gdy winyl powracał do sklepów, wiele osób myślało, że nośnik nie zadomowi się na długi i jest to tylko chwilowy szał. Jak wiemy, winyle na dobre powróciły do łask i jak się okazuje, niedługo w tej samej sytuacji może być kaseta magnetofonowa. Według danych sprzedażowych, nośnik wraca do łask!

OZZY OSBOURNE ZACZYNA PRACOWAĆ NAD NOWĄ PŁYTĄ!

 

Kaseta magnetofonowa wróci jak winyl? Dane sprzedażowe są bardzo dobre

Jak podało ''Official Charts Company'' w pierwszej połowie 2020 roku sprzedano 65 tysięcy kaset magnetofonowych, co jest dwukrotnie większą liczbą niż rok temu. Skąd taki wzrost sprzedaży? Może to wynikać z mody nawiązującej do lat 90-tych, a do tego, coraz więcej artystów proponuje swoje nowe wydawnictwa na kasetach. Kolejnym, ważnym czynnikiem jest to, że w USA, wiele osób posiada samochody ze starym typem odtwarzaczy radiowych, które posiadają opcje kaset magnetofonowych. 
 

BYŁA GROUPIE I ZNALAZŁA NOWE HOBBY. ROBI ODLEWY PENISÓW GWIAZD ROCKA

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Tommy Lee ocenił występ Post Malone'a, gdy ten grał numery Nirvany

  2020-08-12
  Post Malone nazywany jest najbardziej rockowym wśród raperów i trudno się z tym nie zgodzić. Set złożony z numerów Nirvany wzbudził wiele zainteresowania i wywołał pozytywne komentarze, również wśród gwiazd rocka.
 • Jechał samochodem bez drzwi, bez pokrywy silnika, tablicy rejestracyjnej i do tego był pijany

  2020-08-12
  Mówi się, że czasami mniej znaczy więcej, jednak ten facet ewidentnie wziął to za bardzo do siebie. No bo jak nazwać jazdę samochodem... praktycznie bez samochodu? 
 • Ojciec stand-upu otrzyma film dokumentalny. Kiedy zobaczymy obraz o George'u Carlinie

  2020-08-12
  Mówi się, że George Carlin był ojcem stand-upu, który przetarł szlaki dla innych komików, którzy chcieli w mocniejszy sposób rozbawiać ludzi. Właśnie potwierdzono, że powstanie film dokumentalny, który opowie o George'u Carlinie.
 • Autorzy piosenki ze Shreka wszystkich mocno zaniepokoili. Zespół zagrał ogromny koncert w czasie pandemii

  2020-08-12
  Zespół Smash Mouth kojarzony jest głównie, jako zespół, który napisał piosenkę do Shreka. Grupa nadal działa i ciągle gra koncerty, który przyciągają masę fanów. Okazuje się, że koncerty grupy, przyciągają fanów nawet w czasie pandemii.
 • Metallica wraca do czasów promocji znienawidzonego albumu. Zespół opublikował koncert z czasów ''St. Anger''

  2020-08-12
  Poniedziałki z Metalliką stają się stałym punktem dla wielu fanów, którzy czekają tylko na nieznane nagrania, prosto z archiwum zespołu. Tym razem grupa wróciła do czasów znienawidzonego przez fanów albumu, czyli do czasów promocji ''St. Anger''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz