Dominik Pajewski

30.03.2020 (10:31)

Jak Ozzy przechodzi kwarantannę? W sieci pojawiło się zdjęciePodczas pandemii koronawirusa, wszyscy jesteśmy zmuszeni do przebywania w domu i ogarniczenia wyjść oraz spotkań. Restrykcje nie omijają także artystów, którzy również przebywają w domach. W sieci pojawiło się zdjęcie, które pokazuje jak Ozzy radzi sobie w czasie kwarantanny.

Przebywanie w domu podczas pandemii koronawirusa jest bardzo ważne i pomoże zapobiec rozprzestrzenianiu się choroby. Obowiązuje to absolutnie wszystkich i jak widać, nawet artyści się do tego stosują. W sieci pojawiło się zdjęcie, gdzie możemy zobaczyć, jak Ozzy Osbourne spędza kwarantannę.

FISZ EMADE TWORZYWO NAGRALI NOWY NUMER, NIE WYCHODZĄC Z DOMÓW [WIDEO]


Jak Ozzy przechodzi kwarantannę? W sieci pojawiło się zdjęcie

Zdjęcie wrzuciła córka artysty, Kelly Osbourne, która napisała:

Dziś po raz pierwszy od trzech tygodni mogłam zobaczyć moich rodziców, ale nie mogłam ich uściskać. Czują się dobrze i są bezpieczni.


Kelly już jakiś czas temu prosiła, by ludzie zostali w domach i zrobili to na przykład dla Ozzy'ego. Artysta jest w grupie ryzyka z powodu wieku oraz infekcji, z którymi uporał się dopiero niedawno.

ZOSTAŃ W DOMU DLA OZZY'EGO - CÓRKA ARTYSTY ROZPOCZĘŁA NOWĄ AKCJĘ

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Celeste prezentuje singiel ''I Can See the Change” wyprodukowany przez FINNEASA

  2020-06-02
   Wschodząca gwiazda soulu i zwyciężczyni prestiżowego plebiscytu BBC Sound 2020 Celeste prezentuje nowy, pełen optymizmu singiel „I Can See the Change”. Producentem utworu jest FINNEAS, brat Billie Eilish. Piosenka to optymistyczna opowieść o odnajdywaniu nadziei w czasach pełnych podziałów oraz o przekonaniu, że czeka na nas świetlana przyszłość – czyli przekaz, którego tak bardzo potrzebujemy w trudnych czasach.
 • Reaktywacja WITCHKING na ekskluzywny koncert! Poznaliśmy szczegóły występu

  2020-06-02
  Heavy metalowy zespół Witchking, na czele którego stoi Mateusz Gajdzik, aktualnie lider formacji VANE, ogłosił swój powrót. Ekipa zapowiedziała dołączenie do przyszłorocznej, trzeciej edycji Helicon Metal Festival, która odbędzie się w Warszawskim klubie Remont 27 marca.
 • Raper wziął się za black metal i według krytyków, nagrał całkiem dobry album

  2020-06-02
  Jeżeli nie jesteście miłośnikami rapu, to musicie wiedzieć, że są tacy raperzy, którym nie straszny jest black metal. Pewien raper nagrał black metalowy album, który okazał się bardzo dobrą produkcją!
 • Holding Absence ogłaszają trasę z WARGASM i Static Dress. Szczegóły koncertu

  2020-06-02
   Brytyjczycy z post-hardcore’owego zespołu Holding Absence ogłosili nowy termin europejskiej trasy koncertowej, w ramach której zagrają także w Polsce! Towarzyszyć im będzie punkowy duet WARGASM oraz grupa Static Dress. 
 • Ile zarabiają astronauci? Ujawniono kwoty dla ludzi, którzy latają w kosmos

  2020-06-02
  Temat zarobków astronautów, wrócił przy okazji startu promu SpaceX i NASA. Ile zarabiają astronauci? Czy można tu mówić o gigantycznych zarobkach? Ujawniono kwoty dla ludzi, którzy latają w kosmos.
 • Orange Warsaw Festival 2021 - BILETY, ARTYŚCI. Szczegóły kolejnej edycji festiwalu

  2020-06-02
  Orange Warsaw Festival 2021 oficjalnie ogłosili pierwsze szczegóły. W jakiej cenie są bilety na festiwal, który z roku na rok robi się coraz większym wydarzeniem na koncertowej mapie Polski. 
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz