Dominik Pajewski

13.01.2020 (10:31)

Ile zebrała WOŚP 2020? Czy padł rekord?Ile zebrała WOŚP 2020? Czy padł rekord? Sprawdźcie kwotę zebraną na 28. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na EskaROCK.pl!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w 2020 grała już po raz 28. Pieniądze zbierane były na wyrównanie szans w leczeniu noworodków. Już teraz można powiedzieć, że został pobity rekord WOŚP! Sprawdźcie, ile zebrała WOŚP 2018?

KULT AKUSTIK 2020 - BILETY, MIASTA, DATY TRASY KONCERTOWEJWOŚP 2020 - kwota: ile udało się zebrać?

Podczas 28. finału WOŚP, hasłem przewodnim jest 'Wiatr w żagle'. Ile udało się zebrać Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy? Kwota WOŚP 2020 to 115 362 894 zł, jednak jest to stan na koniec niedzieli (12 stycznia).

Kwota cały czas rośnie, aukcje cały czas trwają, a liczenie pieniędzy nie dobiegło końca. Mówi się już teraz, że padnie kolejny rekord, jednak jak wiele razy podkreślał Jurek Owsiak, nie chodzi tu o bicie rekordów. Jedno może być pewne, wiele osób może czuć się dumnym, ponieważ taki wynik to wkład każdego kto wsparł WOŚP.

11-LATEK ZAGRAŁ W TALENT-SHOW PIOSENKĘ DLA MAMY. JURORZY WZRUSZYLI SIĘ DO ŁEZ [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Sharon Osbourne wspomniała odgryzienie głowy nietoperzowi przez Ozzy'ego

  2020-08-13
  Sharon Osbourne przez lata życia z Ozzym, nie tylko była jego partnerką, ale także menedżerką, dzięki której kariera wokalisty Black Sabbath nadal kwitnie. Sharon postanowiła w jednym z ostatnich wywiadów, wspomnieć słynną sytuację, z odgryzieniem głowy nietoperzowi.
 • Fani SOAD krytykują nowy zespół Shavo Odadjiana. Basista na to: Zawsze będą tacy idioci

  2020-08-13
  Fani System Of A Down są sfrustrowani i wygląda na to, że coraz większa złość wylewa się na widok publiczny. Tym razem dostało się basiście zespołu, który wystartował z nowym projektem.
 • Wind Of Change: The Iconic Song. Szczegóły specjalnego wydawnictwa

  2020-08-13
  SCORPIONS świętują 30. tą rocznicę wydania swojej ballady - ikony, która stała się ścieżką dźwiękową upadku Muru Berlińskiego
 • Najlepiej zarabiający aktorzy na świecie. Forbes opublikował ranking

  2020-08-13
  Ranking najlepiej zarabiających aktorów, potrafi mocno się zmieniać i co roku kto inny jest w pierwszej dziesiątce. Forbes opublikował ranking najlepiej zarabiających aktorów i kilka nazwisk może być zaskakujących w tym zestawieniu.
 • Topiel: Dom w głębi lasu czyli historia, która wydarzyła się naprawdę. Premiera nowego słuchowiska w Storytel

  2020-08-13
  W Storytel 28 lipca miało premierę nowe słuchowisko Topiel: Dom w głębi lasu inspirowane powieścią Jakuba Ćwieka.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz