Dominik Pajewski

13.01.2020 (10:31)

Ile zebrała WOŚP 2020? Czy padł rekord?Ile zebrała WOŚP 2020? Czy padł rekord? Sprawdźcie kwotę zebraną na 28. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na EskaROCK.pl!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w 2020 grała już po raz 28. Pieniądze zbierane były na wyrównanie szans w leczeniu noworodków. Już teraz można powiedzieć, że został pobity rekord WOŚP! Sprawdźcie, ile zebrała WOŚP 2018?

KULT AKUSTIK 2020 - BILETY, MIASTA, DATY TRASY KONCERTOWEJWOŚP 2020 - kwota: ile udało się zebrać?

Podczas 28. finału WOŚP, hasłem przewodnim jest 'Wiatr w żagle'. Ile udało się zebrać Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy? Kwota WOŚP 2020 to 115 362 894 zł, jednak jest to stan na koniec niedzieli (12 stycznia).

Kwota cały czas rośnie, aukcje cały czas trwają, a liczenie pieniędzy nie dobiegło końca. Mówi się już teraz, że padnie kolejny rekord, jednak jak wiele razy podkreślał Jurek Owsiak, nie chodzi tu o bicie rekordów. Jedno może być pewne, wiele osób może czuć się dumnym, ponieważ taki wynik to wkład każdego kto wsparł WOŚP.

11-LATEK ZAGRAŁ W TALENT-SHOW PIOSENKĘ DLA MAMY. JURORZY WZRUSZYLI SIĘ DO ŁEZ [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Michał Wrzos "Odpowiedzi" - premiera klipu [WIDEO]

  2020-01-20
  Ukazał się nowy singel wokalisty i producenta Michała Wrzosa, którego inspiracje krążą wokół szeroko pojętej muzyki alternatywnej.
 • Blue Monday 2020 - kiedy jest najbardziej depresyjny dzień w roku?

  2020-01-20
  BLUE MONDAY 2020: informacje i ciekawostki na temat najbardziej dołującego poniedziałku w 2020. Sprawdźcie na EskaROCK.pl, kiedy jest Blue Monday - najsmutniejszy dzień w roku.
 • Ojciec Cliffa Burtona nie żyje. Odszedł Ray Burton

  2020-01-20
  Niesamowicie smutna wiadomość dotarła do nas zza oceanu. Ojciec legendarnego basisty Metalliki, Cliffa Burtona, nie żyje. W wieku 94 lat odszedł Ray Burton.
 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz