30.09.2013 (21:30)

Hurricane Dean kolejną gwiazdą ROCKTOBERFEST PARTY 2013!Grupa Hurricane Dean - będzie kolejna gwiazdą ROCKTOBERFEST PARTY 2013! Autorzy hitu "Flat Random Noise" zagrają 5 listopada w warszawskiej Stodole z okazji 9. urodzin EskiROCK.

Hurricane Dean - spotkanie ciepłego, melancholijnego wokalu i zimnego brzmienia gitar musiało zaowocować powstaniem muzycznego huraganu. Hurricane Dean to czteroosobowy zespół z niemieckiego Leer. Formację towrzą: Ian Bleeker, Malte Zierden, Oliver Szafranek i Yuergen Schulte.

Krytycy porównują ich twórczość do takich wykonawców jak między innymi duński Efterklang czy INXS. W 2012 roku Hurricane Dean szturmem podbili indierockową Europę za sprawą singla "Flat Random Noise", który w Polsce pojawił się w jednej z reklam.
 
Rocktoberfest Party 2013 odbędzie się 5 listopada w warszawskiej Stodole. Zaproszenia na tę imprezę możesz zdobyć przez cały październik na naszej antenie!
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Serial 'The Office' zostanie opowiedziany przez Billie Eilish

  2020-07-08
  Serial The Office doczeka się specjalnego podcastu! Co najciekawsze, historię opowie wokalistka Billie Eilish, która jak podkreślała wiele razy, jest fanką produkcji.
 • Ozzy ma się nie najlepiej. Tak twierdzi Nikki Sixx

  2020-07-08
  Stan zdrowia Ozzy'ego Osbourne'a jest ostatnio głównym tematem wielu mediów i praktycznie cały czas pojawiają się nowe informacje. Nikki Sixx zdradził niedawno, że z Ozzym nie jest najlepiej.
 • Burmistrz Kostrzyna nad Odrą zaapelował: W tym roku nie przyjeżdżajce na pole

  2020-07-08
  Z powodu koronawirusa odwołano wiele imprez, które miały odbyć się w 2020 roku. Do tego grona należy również Pol'and'Rock Festival, który jak co roku miał odbyć się w Kostrzynie nad Odrą. Władze miasta apelują do festiwalowiczów, aby ci nie przyjeżdżali na teren festiwalu w tym roku.
 • Spędź weekend na okrągło! Startuje nowe miejsce w sercu Warszawy

  2020-07-07
  Już w ten weekend w Warszawie rusza nowy punkt gastronomiczno-kulturalny. W samym sercu śródmieścia - przy ulicy Okrąg 3 będzie można zjeść, poczilowac, poćwiczyć, zrobić eko-zakupy czy obejrzeć film w kinie plenerowym.
 • Czas kwarantanny był dla Slasha bardzo pozytywny. Gitarzysta stworzył numery na nowe Guns N' Roses

  2020-07-07
  Czas pandemii koronawirusa, zatrzymał wiele osób i wiele firm oraz artystów. Okazuje się, że czas przymusowej kwarantanny, był dla Guns N' Roses bardzo pozytywny. Jak twierdzi Slash, powstało kilka nowych rzeczy.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz