Dana Pakońska

08.12.2014 (15:17)

Gwiazdy rocka kociarzami! Slayer, Freddie Mercury, Kurt Cobain [GALERIA, VIDEO]Słyszeliście, że grupa Slayer uratowała kotka przed zamarznięciem i znalazła mu nowy dom? Przeczytajcie tę historię i obejrzyjcie zdjęcia Cobaina i Mercury'ego z kotami.

Ta historia kilka dni temu wzruszyła fanów grupy Slayer i chyba niejednego zagorzałego kociarza. Gdy członkowie kapeli byli na wspólnym obiedzie, ich manager, Jess Cortese, zauważył na ulicy bezdomnego. Mężczyzna poprosił o dolara, w zamian oddając Cortese'owi wymarzniętego kociaka. Panowie ze Slayera postanowili znaleźć dom kotu, który noc spędził z zespołem w przyczepie, pomału dochodząc do siebie. Poniżej zdjęcie ów kociaka, zostało opublikowane przez nowego właściciela: Oto ona! Nazwałam ją Gypsy! Wieczorem ją wykąpałem, a potem spała przez pięć godzin na macie grzewczej. Rano zaniosłem ją do weterynarza, który ją odpchlił i odrobaczył. Dziękuję grupie Slayer za ten akt dobroci.
 


Muzycy Slayera nie są jedynymi, dla których los kotów jest ważny. Zobaczcie zdjęcia Kurta Cobaina i Freddiego Mercury'ego ze swoimi mruczącymi pupilami. Poniżej znajdziecie też numer Queen, którego tekst traktuje o zażyłości frontmana grupy z kotami. Znacie innych kociarzy pośród rockowych gwiazd? Podzielcie się ich nazwiskami w komentarzach.>>> Obejrzyj za darmo film o Freddiem Mercurym: Will Rock You <<<

Queen - Delilah


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pull The Wire - premiera teledysku “Upadek”

  2020-02-14
  Pull The Wire przedstawia najnowszy teledysk do utworu „Upadek”, otwierającego ich najnowszą EPkę „Sztuka przemijania”. Jest to drugi klip promujący tę płytę.
 • Top 5 najbardziej porąbanych gier na świecie

  2020-02-14
  Tym razem SuperNerd, czyli Damian "Wilku" Wilczyński zaprezentuje Wam 5 najbardziej porąbanych gier na świecie.
 • Kinga Rusin - najlepsze memy nawiązujące do imprezy w Hollywood

  2020-02-14
  Zdjęcie Kingi Rusin obiegło całą Polskę i kawałek świata, a co za tym idzie, stało się ogromnym memem. Zebraliśmy w jednym miejscu najlepsze memy, które zabawnie opisują całą sytuację.
 • Ozzy opowiedział, że zmaga się z chorobą Parkinsona od wielu lat

  2020-02-14
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku, jednak jak sam twierdzi, zmaga się z nią
 • Mieszkaniec Sosnowca trafi do więzienia za zawartość lodówki

  2020-02-14
  Sosnowiec jest miejscem wyjątkowym, które nie tylko słynie z memów, ale również z rzeczy totalnie dziwnych i nieprawdopodobnych. No bo jak nazwać sytuację, gdy gość zostaje zatrzymany przez policję, przez zawartość lodówki. Warto jednak zaznaczyć, że nie byle jaką zawartość lodówki.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz