Dominik Pajewski

21.06.2017 (15:36)

Foo Fighters - Concrete And Gold: szczegóły nowej płyty zespołuFoo Fighters powracają z nowym albumem! Poznaliśmy właśnie szczegóły nowego albumu. Sprawdźcie co przygotował dla swoich fanów Dave Grohl z ekipą.

Foo Fighters powracają z nową płytą! Grupa ujawniła szczegóły najnowszego wydawnictwa, wiemy, że nowy album będzie się nazywał 'Concrete And Gold' i złoży się na niego 11 kompozycji. 

Guns N' Roses w Polsce 2017: relacja z koncertu [FOTO, VIDEO]


Płyta ukaże się na rynku 15 września i pewnym jest, że coś z nowej płyty usłyszymy podczas koncertu Foo Fighters w Polsce! Poniżej możecie zobaczyć pełną tracklistę płyty:

1. T-Shirt
2. Run
3. Make It Right
4. The Sky Is a Neighborhood
5. La Dee Da
6. Dirty Water
7. Arrows
8. Happy Ever After (Zero Hour)
9. Sunday Rain
10. The Line
11. Concrete and Gold

System Of A Down w Polsce 2017: relacja z koncertu [FOTO, VIDEO]

Producentem płyty 'Concrete And Gold' jest Greg Kurstin, który ma na swoim koncie między innymi współpracę z Adele.


Jeżeli interesuje Was wszystko, co związane z muzyką i największymi gwiazdami, już dziś wchodźcie na eskaGO! W serwisie obejrzycie filmy o najpopularniejszych wokalistach i legendarnych zespołach. Zdradzamy tajemnice gwiazd!
ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Olga Tokarczuk - Nobel. Jaką nagrodę finansową otrzyma pisarka?

  2019-10-21
  Mamy powody do radości, Olga Tokarczuk otrzymała Literacką Nagrodę Nobla! Wieść rozeszła się momentalnie i wielu Polaków ma powody do radości. Oczywiście, pojawiły się pytania, ile pieniądzy otrzyma Olga Tokarczuk?
 • Rob Zombie i Cradle Of Filth zareagowali na Billie Eilish w ich koszulkach

  2019-10-21
  Billie Eilish cieszy się szacunkiem u wykonawców rockowych, którzy doceniają jej oryginalność i pomysł na siebie. Niedawno, wokalistka pokazała się w specjalnej koszulce, stworzonej z trzech wzorów shirtów kapel metalowych. Muzycy postanowili skomentować oryginalną kreację artystki.
 • Lindemann - Ich weiß es nicht: tekst nowego singla wokalisty Rammstein

  2019-10-21
  Lindemann nie zwalnia tempa, po świetnie przyjętym singlu 'Steh auf', przyszła pora na bardziej mroczną kompozycję. W sieci pojawił się numer 'Ich weiß es nicht', do którego można już znaleźć tłumaczenie.
 • Olga Tokarczuk - Nobel, Rodzina, Bieguni

  2019-10-21
  Literacka Nagroda Nobla 2019: Olga Tokarczuk otrzymała nagrodę! Polska pisarka dostała wyróżnienie za rok 2018, to bardzo ważny dzień w historii polskiej literatury.
 • Skąd wziął się hejt na Gretę Van Fleet? Wokalista Airbourne wyjaśnił

  2019-10-21
  Greta Van Fleet ma wielu fanów, jednak też wiele osób uważa zespół za kopię dawnych patentów, które opracowane były przez Led Zeppelin. Wokalista Airbourne postanowił wyjaśnić, skąd bierze się hejt na młodych artystów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz