Dominik Pajewski

21.06.2017 (15:36)

Foo Fighters - Concrete And Gold: szczegóły nowej płyty zespołuFoo Fighters powracają z nowym albumem! Poznaliśmy właśnie szczegóły nowego albumu. Sprawdźcie co przygotował dla swoich fanów Dave Grohl z ekipą.

Foo Fighters powracają z nową płytą! Grupa ujawniła szczegóły najnowszego wydawnictwa, wiemy, że nowy album będzie się nazywał 'Concrete And Gold' i złoży się na niego 11 kompozycji. 

Guns N' Roses w Polsce 2017: relacja z koncertu [FOTO, VIDEO]


Płyta ukaże się na rynku 15 września i pewnym jest, że coś z nowej płyty usłyszymy podczas koncertu Foo Fighters w Polsce! Poniżej możecie zobaczyć pełną tracklistę płyty:

1. T-Shirt
2. Run
3. Make It Right
4. The Sky Is a Neighborhood
5. La Dee Da
6. Dirty Water
7. Arrows
8. Happy Ever After (Zero Hour)
9. Sunday Rain
10. The Line
11. Concrete and Gold

System Of A Down w Polsce 2017: relacja z koncertu [FOTO, VIDEO]

Producentem płyty 'Concrete And Gold' jest Greg Kurstin, który ma na swoim koncie między innymi współpracę z Adele.


Jeżeli interesuje Was wszystko, co związane z muzyką i największymi gwiazdami, już dziś wchodźcie na eskaGO! W serwisie obejrzycie filmy o najpopularniejszych wokalistach i legendarnych zespołach. Zdradzamy tajemnice gwiazd!
ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Black Sabbath: 50. lecie albumu PARANOID, zostanie uczczone specjalnym boxem CD i boxem winylowym!

  2020-08-07
  Uznany za twórcę nowego gatunku muzyki, jakim jest heavy metal, legendarny zespół z Birmingham, Black Sabbath, świętuje w tym roku 50. rocznicę wydania swojego albumu ''Paranoid''.
 • Męskie Granie 2020 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać specjalny koncert?

  2020-08-07
  Męskie Granie 2020 odbywa się w wyjątkowej formule, w postaci tylko jednego koncertu. Gdzie oglądać transmisję z wyjątkowego wydarzenia Męskiego Grania? O której startuje TRANSMISJA?
 • Męskie Granie 2020 - zespoły, gdzie oglądać koncert 8.08.2020?

  2020-08-07
  Męskie Granie 2020 - kto zagra na wyjątkowej edycji imprezy, która przez pandemie koronawirusa przyjmuje nieco inną formę? Wszystkie szczegóły na EskaROCK.pl.
 • Co widzą insekty? Naukowcy stworzyli małą kamerę, którą przyczepili do żuka

  2020-08-07
  Naukowcy chcą dowiedzieć się, jak wygląda życie owadów i w tym celu stworzono specjalną kamerkę. Jest to zminiaturyzowana wersja kamery nagrywającej w dobrej jakości, dzięki czemu możemy zobaczyć życie żuka.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-07
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz