Dominik Pajewski

11.12.2019 (13:52)

EASTPAK X SMILEY Koncentracja na pozytywachEastpak, marka znana z innowacyjnych rozwiązań w zakresie sprzętu podróżniczego, ma przyjemność ogłosić wyjątkową współpracę ze Smiley.

W ramach partnerstwa stworzono 3 wyjątkowe wzory Eastpak x Smiley: monochromatyczne grafiki inspirowane kultowym wzorem Smiley oraz sitodrukowe aplikacje żółtej buźki na nadrukach moro, które znalazły się na czterech flagowych modelach Eastpak: Padded Pak’r, Springer, Tranverz i Orbit XS. Połączenie sił Eastpak, marki znanej ze swojej wiedzy technologicznej w zakresie projektowania bagażu, ze Smiley, kultowym wizerunkiem popkultury, dało efekt modnych akcesoriów z poczuciem humoru.

ARTUR ROJEK - KUNDEL: ARTYSTA POWRACA Z NOWYM SINGLEM! [WIDEO]
Pomiędzy Eastpak i Smiley istnieje wyjątkowa synergia. Obie marki łączy historia tworzenia wiodących współprac na rynku z wiodącymi artystami i twórcami, którzy kształtują świat, w jakim żyjemy. Aby uczcić naszą nową współpracę, dzielimy się historiami, które sprawią, że na twojej twarzy zagości uśmiech. Kładziemy nacisk na projekty prowadzone przez organizacje działające na rzecz podnoszenia poziomu życia społeczności. Eastpak podejmuje współpracę z ruchem Smiley i wspiera Depaul International, międzynarodową organizację charytatywną na rzecz osób dotkniętych bezdomnością, wspierającą kobiety w ciąży i matki. Część wpływów ze sprzedaży kolekcji zostanie przekazana na rzecz organizacji.
ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • T-raperzy znad Wisły wrócili w reklamie! Zaskakująca kampania

  2020-01-22
  Takiego powrotu raczej nikt się nie spodziewał, jednak taki widok wywołuje uśmiech na twarzy. T-raperzy znad Wisły wrócili i edukują w temacie smogu.
 • 8-latek, sprzedając koale z plasteliny, zarobił 250 tysięcy dolarów

  2020-01-22
  Pożary, które spustoszyły Australię, były czymś co poruszyło dosłownie cały świat. Każdy starał się wspierać kraj jak się da, a pewien 8-latek postanowił ulepić koale z plasteliny. Okazuje się, że dzięki temu uzbierał 250 tysięcy dolarów!
 • Czego nie możesz wnieść na koncert Slipknota? Lista rzeczy mocno wkurza fanów

  2020-01-22
  Koncerty Slipknota gromadzą ogromne ilości fanów, którzy często przebierają się za członków zespołu i przy okazji przynoszą różne rzeczy pod scenę. Zespół postanowił ustanowić listę rzeczy, których nie można wnosić na koncerty.
 • Pearl Jam udostępnia nowy singiel 'Dance of the Clairvoyants'

  2020-01-22
  Pearl Jam wraca! Nowy singiel „Dance of the Clairvoyants” dostępny jest we wszystkich serwisach cyfrowych.
 • Ozzy Osbourne ujawnił, że zmaga się z chorobą Parkinsona

  2020-01-21
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz