Dominik Pajewski

14.08.2019 (12:05)

Dlaczego fani czekali tyle lat na nowego Toola? Adam Jones odpowiadaNowa płyta Toola, stała się w pewnym momencie czymś absolutnie legendarnym. W końcu, mamy potwierdzenie, że album trafi do sprzedaży, a w sieci nawet pojawił się singiel. Adam Jones postanowił wyjaśnić, dlaczego tak długo to trwało.

O nowej płycie Toola powstawały prawdziwe legendy i w pewnym momencie, nawet fani przestali wierzyć, że nowy krążek w ogóle się pojawi. W końcu, po prawie 13 latach czekania, na rynku pojawi się nowy album, którego tytuł to 'Fear Inoculum'. Adam Jones, postanowił wyjaśnić, skąd takie opóźnienie w procesie tworzenia.

ŚWIATOWA PREMIERA MUZYKI Z SERIALU 'CZARNOBYL' W POLSCEDlaczego tak długo czekaliśmy na nowy album Toola? Adam Jones wyjaśnia

W wywiadzie dla 'Revolver', Adam Jones przyznał:
 
Wszyscy mamy swoje sprawy – swoje życia, rodziny, inne projekty i zobowiązania. Nie czułem presji, że musimy wydać szybko płytę. Postanowiliśmy, że płyta się ukaże, kiedy będzie gotowa. Ale doceniam bardzo silne oddanie naszych fanów.

Nowa płyta jest fajna i zupełnie inna od poprzedniej płyty. Tego właśnie chcieliśmy.

Nowy album Toola trafi do sprzedaży 30 sierpnia 2019

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Jestem Twoim Starym – startuje nowy, alternatywny kanał dla ojców (i nie tylko)

  2019-10-15
  To NIE JEST kolejny nudny blog o rodzicielstwie. Nie będzie tu maluszków i pępuszków, pastelowego świata małych bombelków. To znaczy będzie o rodzicielstwie, ale w zdecydowanie innej formie. Twój Stary, to alternatywa dla ojców i czas by posłuchali, jak inni, doświadczeni ojcowie mówią o codzienności z dziećmi, która nie zawsze jest kolorowa...
 • Muniek Staszczyk pierwszy raz od wylewu. Muzyk umieścił specjalne wideo

  2019-10-15
  Muniek Staszczyk postanowił pierwszy raz wypowiedzieć się publicznie. Artysta powiedział kilka słów na temat choroby i swoich planów na przyszłość.
 • Gorgonzolla zaprasza na 'Konsumpcję'. Szczegóły premierowego koncertu zespołu w Warszawie

  2019-10-15
   19 października, warszawska grupa będzie świętowała premierę swojego drugiego albumu. Krążek 'Konsumpcja', zostanie odegrany w całości podczas specjalnego koncertu.
 • Przemówienie Grety Thunberg zostało przerobione na klimat Rage Against The Machine [WIDEO]

  2019-10-15
  Młoda aktywistka Greta Thunberg, jest na językach wszystkich, a jej przemówienie w wersji metalowej stało się prawdziwym hitem. Jeżeli spodobała się Wam metalowa wersja Grety, to musicie wiedzieć, że w sieci pojawiła się wersja w klimacie Rage Against The Machine.
 • Najdziwniejsze rzeczy na Google Street View, które wywołują dreszcze

  2019-10-15
  Google Maps zaskoczyło już nie raz licznymi absurdami, ukrytymi miejscami, przerażającymi oraz zabawnymi sytuacjami, które zostały przez przypadek uwiecznione. Wybraliśmy klika ujęć z Google Street View, które przyprawiają o dreszcze.
 • Wiedźmin w Cyberpunk 2077. Pewien fan postanowił umieścić postaci w nowej rzeczywistości

  2019-10-15
  Wiedźmin i Cyberpunk 2077 to dwa tytuły, którymi zarządza CD PROJEKT RED i spokojnie można powiedzieć, ze są to prawdziwe hity. Pewien fan postanowił połączyć oba światy w swoich specjalnych grafikach.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz