Dominik Pajewski

14.08.2019 (12:05)

Dlaczego fani czekali tyle lat na nowego Toola? Adam Jones odpowiadaNowa płyta Toola, stała się w pewnym momencie czymś absolutnie legendarnym. W końcu, mamy potwierdzenie, że album trafi do sprzedaży, a w sieci nawet pojawił się singiel. Adam Jones postanowił wyjaśnić, dlaczego tak długo to trwało.

O nowej płycie Toola powstawały prawdziwe legendy i w pewnym momencie, nawet fani przestali wierzyć, że nowy krążek w ogóle się pojawi. W końcu, po prawie 13 latach czekania, na rynku pojawi się nowy album, którego tytuł to 'Fear Inoculum'. Adam Jones, postanowił wyjaśnić, skąd takie opóźnienie w procesie tworzenia.

ŚWIATOWA PREMIERA MUZYKI Z SERIALU 'CZARNOBYL' W POLSCEDlaczego tak długo czekaliśmy na nowy album Toola? Adam Jones wyjaśnia

W wywiadzie dla 'Revolver', Adam Jones przyznał:
 
Wszyscy mamy swoje sprawy – swoje życia, rodziny, inne projekty i zobowiązania. Nie czułem presji, że musimy wydać szybko płytę. Postanowiliśmy, że płyta się ukaże, kiedy będzie gotowa. Ale doceniam bardzo silne oddanie naszych fanów.

Nowa płyta jest fajna i zupełnie inna od poprzedniej płyty. Tego właśnie chcieliśmy.

Nowy album Toola trafi do sprzedaży 30 sierpnia 2019

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Zespół The Offspring wystąpi na Wargaming Fest 2019: Dzień Czołgisty

  2019-08-16
  Największy, rodzinny festiwal w ojczyźnie World of Tanks! Podczas specjalnego dnia wystąpi The Offspring.
 • Pewnego razu... w Hollywood - Quentin Tarantino skomentował zamieszanie wokół postaci Bruce'a Lee

  2019-08-16
  W nowym filmie Quentina Trantino pojawią się postaci, które żyły naprawdę. Niestety, córce Bruce'a Lee nie podoba się ukazanie jej ojca, na co wcześniej odpowiedział odtwórca roli słynnego mistrza sztuk walki. Tym razem, do dyskusji włączył się sam Tarantino.
 • The Dumplings zawieszają działalność. Zanim to się stanie, zespół zagra jeszcze jedną trasę

  2019-08-16
  Ta wiadomość z pewnością nie należy do tych dobrych, przynajmniej nie dla fanów grupy. The Dumplings planują dłuższą przerwę w działalności, jednak zanim się to stanie, zespół ruszy w trasę koncertową.
 • Mike Patton powraca z legendarnym zespołem

  2019-08-16
  Mike Patton to postać w świecie rocka, która nie trzeba przedstawiać, a każdy wie, że projekty, w której zaangażowany jest artysta, to zawsze coś ciekawego. Tym razem, dowiedzieliśmy się, że artysta planuje powrócić z jednym ze swoich projektów.
 • Metallica i Greta Van Fleet ruszą we wspólną trasę. Gdzie zobaczymy zespoły?

  2019-08-16
  Spokojnie można stwierdzić, że Metallica oraz Greta Van Fleet umieją zaskoczyć. Zespoły ogłosiły wspólną trasę koncertową, co z pewnością jest zaskoczeniem i jednocześnie pewnego rodzaju pomostem międzypokoleniowym.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz