Dominik Pajewski

07.07.2020 (11:12)

Dave Grohl bał się, że wyleci z Nirvany. Dlaczego?Dave Grohl zawsze będzie kojarzony z Nirvaną i jej ogromnym sukcesem, który zespół osiągnął z albumem 'Nevermind'. Okazuje się, że artysta bał się, że zostanie wyrzucony z zespołu.

Nirvana jest legendarnym zespołem i prawdopodobnie wszystko co trzeba było powiedzieć o grupie, już zostało powiedziane. Nikt jednak nie wiedział, że Dave Grohl bał się, że zostanie wyrzucony z Nirvany. Dlaczego?

Dave Grohl bał się, że wyleci z Nirvany. Dlaczego?

W wywiadzie dla Apple Music, Dave Grohl wspomniał o czasie, gdy wstąpił w szeregi zespołu i nagle wszystko zaczęło przybierać na sile:
 
Byłem piątym perkusistą Nirvany, mieli przede mną armię bębniarzy. Kiedy dołączyłem do nich, nie znałem Krista Novoselica i Kurta Cobaina. Rok później ukazał się „Nevermind” i nagle sprawy zaczęły toczyć się tak szybko, że zacząłem się bać, że mnie wywalą. Starałem się jak mogłem, żeby się tylko mnie nie pozbyli. Cały czas jednak się obawiałem, że nie jestem wystarczająco dobry, że znajdą kogoś lepszego.

Jak było później, to wszyscy wiedzą, gdyż Dave Grohl grał w Nirvanie do czasu jej rozwiązania w 1994 roku.
 

HIT LINKIN PARK OSIĄGNĄŁ MILIARD WYŚWIETLEŃ NA YOUTUBE!


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Tommy Lee ocenił występ Post Malone'a, gdy ten grał numery Nirvany

  2020-08-12
  Post Malone nazywany jest najbardziej rockowym wśród raperów i trudno się z tym nie zgodzić. Set złożony z numerów Nirvany wzbudził wiele zainteresowania i wywołał pozytywne komentarze, również wśród gwiazd rocka.
 • Jechał samochodem bez drzwi, bez pokrywy silnika, tablicy rejestracyjnej i do tego był pijany

  2020-08-12
  Mówi się, że czasami mniej znaczy więcej, jednak ten facet ewidentnie wziął to za bardzo do siebie. No bo jak nazwać jazdę samochodem... praktycznie bez samochodu? 
 • Ojciec stand-upu otrzyma film dokumentalny. Kiedy zobaczymy obraz o George'u Carlinie

  2020-08-12
  Mówi się, że George Carlin był ojcem stand-upu, który przetarł szlaki dla innych komików, którzy chcieli w mocniejszy sposób rozbawiać ludzi. Właśnie potwierdzono, że powstanie film dokumentalny, który opowie o George'u Carlinie.
 • Autorzy piosenki ze Shreka wszystkich mocno zaniepokoili. Zespół zagrał ogromny koncert w czasie pandemii

  2020-08-12
  Zespół Smash Mouth kojarzony jest głównie, jako zespół, który napisał piosenkę do Shreka. Grupa nadal działa i ciągle gra koncerty, który przyciągają masę fanów. Okazuje się, że koncerty grupy, przyciągają fanów nawet w czasie pandemii.
 • Metallica wraca do czasów promocji znienawidzonego albumu. Zespół opublikował koncert z czasów ''St. Anger''

  2020-08-12
  Poniedziałki z Metalliką stają się stałym punktem dla wielu fanów, którzy czekają tylko na nieznane nagrania, prosto z archiwum zespołu. Tym razem grupa wróciła do czasów znienawidzonego przez fanów albumu, czyli do czasów promocji ''St. Anger''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz