Anna Skalik

10.02.2014 (10:29)

Bracia - zespół rockowy Piotra i Wojtka Cugowskich w mędzynarodowym projekcie WAMI [VIDEO]Zespół Bracia, założony przez Wojtka i Piotra Cugowskich, bierze udział w projekcie muzycznym pod nazwą WAMI. W skład formacji wchodzą m.in. Doogie White, Marco Mendoza czy perkusista Black Sabbath - Vinnie Appice.

WAMI to nazwa międzynarodowego projektu muzycznego, skupiającego prawdziwe legendy rocka. Grają w nim m.in. Doogie White z Rainbow, Vinnie Appice - perkusista Black Sabbath oraz Marco Mendoza, basista Whitesnake i Thin Lizzy.

>>> Linkin Park w Polsce. Koncert 5 czerwca 2014 <<<

Dla polskich fanów ważny jest przede wszystkim polski akcent w WAMI. Otóż w projekcie udział wzięli Bracia Cugowscy wraz  w Jarkiem Chilkiewiczem, a także Iggy Gwadera - 16-letni gitarzysta grupy Anti Tank Nun. Ważne jest, że udział polskiej ekipy w projekcie WAMI jest znaczący: bracia Piotr i Wojtek Cugowski, Jarek Chilkiewicz oraz Iggy Gwadera skomponowali wszystkie utwory na płytę WAMI - Kill The King, są również producentami albumu.

>>> OWF 2014: bilety. Sprawdź, komu przysługuje 15% zniżki na bilet <<<

10 lutego 2014 miała miejsce premiera singla z płyty Kill The King WAMI - Guardian Of Your Heart. Zaśpiewał w nim Piotr Cugowski - wraz z Doogie White'em. Numer nie jest jeszcze ogólnodostępny (jedynie w serwisie iTunes), ale gdy tylko się pojawi, zaserwujemy Wam go na EskaROCK.pl.

Przypominamy, że w lutym 2014 pojawił się teledysk do singla Braci Po Drugiej Stronie Chmur. Zobaczcie klip z gościnnym udziałem Katarzyny Herman.


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Jim Carrey napisał książkę o sobie, ale nie jest ona w całości prawdziwa

  2020-07-13
  Jim Carrey jest postacią, która przez wiele osób postrzegana jest tylko jako komik. Jest to mocno błędne myślenie, tym bardziej, że aktor ma na koncie wiele ról, które nie są w żaden sposób komediowe. Teraz Carrey zapowiada swoją książkę, która ma być biografią, jednak nie do końca prawdziwą. O co chodzi?
 • Ozzy Osbourne powraca do telewizji! Artysta poprowadzi program o zjawiskach paranormalnych

  2020-07-13
  Ozzy Osbourne był w ostatnim czasie bardzo wyłączony z życia publicznego. Wszystko przez zły stan zdrowia i przede wszystkim kwarantannę. Teraz artysta powraca do telewizji i to jako badacz zjawisk paranormalnych.
 • Kill Bill 3 z gwiazdą serialu ''Euphoria''? Aktorzy próbują przekonać Quentina Tarantino

  2020-07-13
  O trzeciej części ''Kill Billa'' mówił sam Quentin Tarantino gdy tylko pojawiła się druga część. Reżyser zapewniał, że po 18 latach zrealizuje film, który miałby pokazać zemstę córki Vernity Green na Czarnej Mambie. Okazuje się, że film może zostać zrealizowany i nawet jest kandydatką do głównej roli.
 • Lindemann umieścił w sieci making of klipu do 'Frau & Mann'. Film pokazuje, ile pracy włożono w obrazek

  2020-07-13
  Projekt Lindemann na tyle się rozkręcił, że stał się pełnoprawnym zespołem, który gra trasy koncertowe i realizuje świetnie wyglądające teledyski. Tym razem, do sieci trafił making of teledysku ''Frau & Mann'', który ze wszystkich obrazków promujących album ''F&M'', wygląda najbardziej widowiskowo.
 • Łydka Grubasa z wyjątkowym teledyskiem. Zespół wjeżdża z numerem ''Walec''

  2020-07-10
  W styczniu tego roku ukazała się „Socjalibacja", najnowsza płyta zespołu Łydka Grubasa. Sytuacja związana z pandemią wywróciła do góry nogami plany promocyjne związane z albumem, jednak zespół nie złożył broni. Oprócz licznych koncertów online i utworów specjalnych, które zaprezentował fanom w czasie lockdownu, postanowił wrócić do promocji wydanego materiału. Na oficjalnym kanale YouTube zespołu właśnie ukazał się teledysk do utworu „Walec".
 • Black Metal o noszeniu maseczki. Ojciec z córką nagrali specjalną piosenkę, by edukować ludzi

  2020-07-10
  Pandemia koronawirusa wprowadziła nowe rzeczy i zwyczaje, do których musimy się dostosować. Jednym z nich jest zakrywanie ust i nosa w przestrzeni publicznej, co ma zapobiec ewentualnym zakażeniom wirusem. Nie wszyscy jednak pamiętają o maseczkach. W celu przypomnienia, ojciec z córką nagrali black metalowy numer, który przypomina o zasłanianiu ust i nosa.  
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz