Dominik Pajewski

05.12.2019 (12:23)

Baby Yoda zostanie 'Człowiekiem roku' TIME? Fani stworzyli petycjęBaby Yoda podbija serca fanów Star Wars na całym świecie, stając się prawdziwym hitem, również wśród osób, które nie były nigdy fanami gwiezdnej sagi. Tym razem fani małego stworka, postanowili stworzyć petycję o przyznanie Baby Yodzie tytułu 'Człowieka roku'.

Baby Yoda to postać, która ukradła cały serial 'The Mandalorian' i spokojnie można stwierdzić, że mamy do czynienia z postacią hitową. Eksperci od marketingu przewidują, że zabawki związane z Baby Yodą będą hitem sprzedaży, zaś naukowcy wyjaśnili już, dlaczego uroczy stworek tak bardzo opanował świadomość odbiorców. Co ciekawe, szaleństwo nie maleje, bo teraz fani stworzyli petycję, o to by Baby Yoda został 'Człowiekiem Roku'.
 

Baby Yoda - MEMY. Oto najlepsze obrazki z najsłodszym bohaterem w historii Star Wars


Baby Yoda zostanie 'Człowiekiem roku' TIME? Fani stworzyli petycję

Według fanów, którzy stworzyli petycję, postać Baby Yody jest w stanie pogodzić ludzi. Oczywiście, nie można odmówić postaci ogromnego uroku, jednak czy tytuł 'Człowieka Roku', to nie za wiele? Jak piszą założyciele petycji:

Baby Yoda to najlepsze, co kiedykolwiek przydarzyło się ludzkości. Czas pogodzić się z tym faktem.

Obecnie, pod petycją podpisało się ponad 2000 osób, jednak liczba ciągle rośnie, tak samo jak popularność Baby Yody.

POWSTAŁ DOKUMENT O QUENTINIE TARANTINO! ZOBACZCIE ZWIASTUN PRODUKCJI


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Park of Poland Mszczonów - cennik. Ile za bilety?

  2020-01-28
  Park of Poland Mszczonów to nowe miejsce na rozrywkowej mapie Polski, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem jeszcze przed otwarciem. Jaki jest cennik? W jakiej cenie są bilety do Park of Poland Mszczonów? Wszystko zebraliśmy w jednym miejscu.
 • Najbezczelniejszy więzień świata. Uciekł z więzienia i wysłał stażnikom pocztówkę

  2020-01-28
  Więźniowie nie kojarzą się strażnikom za dobrze, a często są oni niemiłym wspomnieniem. Ten więzień wykazał się jednak dużą kreatywnością i bezczelnością, by nie zostać zapomnianym przez strażników.
 • Policja wyśmiała Patryka Vegę. Chodzi o najnowszy film [WIDEO]

  2020-01-28
  Patryk Vega ponownie zaskakuje w zwiastunie filmu 'Bad Boy', który ma trafić do kin 21 lutego. Nagranie promujące film spotkało się z odzewem Komendy Głównej Policji, która strollowała reżysera.
 • Łódzka OREADA zapowiada debiutancki album i duże tournee po Polsce

  2020-01-28
  "Głos" to teledysk do pierwszego singla zapowiadającego debiutancki album zespołu Oreada zatytułowany "Mówili mi ludzie". Premiera płyty odbędzie się na początku marca.
 • PAWEŁ SKIBA – „MIŁOŚĆ”. PREMIERA SINGLA

  2020-01-28
  Paweł Skiba dotychczas znany głównie jako wokalista Studia Accantus oraz zespołu GooseBumps wydaje swój pierwszy singiel.
 • Pablopavo - SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ [WIDEO]

  2020-01-28
  Pablopavo od lat wymyka się schematom i ciężko go w jakikolwiek sposób zaszufladkować. Przed premierą wydawnictwa projektu Pablopavo i Ludziki z Naprawdę Dużym Zespołem, artysta wpadł do naszego studia, by odpowiedzieć na pytania w 'Szybkiej Serii, Szybkich Pytań'.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz