Daniel Wardziński

01.03.2017 (13:41)

Airbourne w hołdzie dla Lemmy'ego - nowy teledysk do It's All For Rock N' RollAirbourne zaprezentowali nowy teledysk do kawałka All For Rock N' Roll, który jeszcze przed przyjazdem zespołu do Polski składa hołd legendarnemu Lemmy'emu z Motorhead. Zobaczcie VIDEO.

Airbourne z nowym teledyskiem jeszcze przed występem w Polsce. Teledysk do All For Rock N' Roll to znakomity oldschoolowy kawałek, który wyróżnia się spośród najnowszych nagrań zespołu nie tylko treścią - kawałek jest bowiem hołdem dla przedwcześnie zmarłego Lemmy'ego Kilmistera, legendarnego lidera zespołu Motorhead. Wyszło świetnie!

Airbourne - nowy teledysk do All For Rock N' Roll

Teledysk zrealizowano w bardzo prosty, ale optymalny w takim wypadku sposób - na scenie. Ujęcia zespołu pochłoniętego muzyku przemieszane są fragmentami występów i teledysków Lemmy'ego Kilmistera. All For Rock N' Roll to prosty hard rockowy kawałek z jasnym i klarownym przekazem i w tym tkwi jego siła i potencjał. Mamy wielką nadzieję, że będzie okazja, żeby usłyszeć go na koncercie Airbourne w Polsce w 2017 roku. Sprawdźcie jak wyszło!


 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Milczenie Owiec - serial. Kiedy zobaczymy serialową wersję klasyka?

  2020-05-25
  Milczenie Owiec uznawane jest za prawdziwego klasyka kina, który mimo upływu lat, praktycznie w ogóle nie traci na świeżości. Postanowiono stworzyć serial na podstawie Milczenia Owiec! Co wiemy o produkcji i kiedy będzie można go zobaczyć?
 • Dzień Matki 2020 - piosenki rockowe dedykowane mamom

  2020-05-25
  Dzień Matki 2020: rockowe piosenki dedykowane mamom. Z okazji święta wszystkich mam, przygotowaliśmy najlepsze kawałki, którymi w oryginalny sposób możecie złożyć życzenia. 
 • Wspólna trasa Within Temptation i Evanescence nie odbędzie się? Sharon Den Adel ma wątpliwości

  2020-05-25
  Wspólna trasa Within Temptation oraz Evanescence rozbudziła ogromne zainteresowanie fanów, dla których te wspólne występy to wyjątkowe wydarzenia. Okazuje się, że specjalne koncerty mogą się nie odbyć, tak przynajmniej twierdzi Sharon Den Adel.
 • Dlaczego System Of A Down nie wydali nowej płyty? Według Serja Tankiana, odpowiedź jest prosta

  2020-05-25
  Nowa płyta System Of A Down jest czymś, na co czekają fani zespołu. Niestety, grupa od 15 lat nie może dojść do porozumienia na tej płaszczyźnie, przez co wydawniczo nic się nie dzieje w obozie SOAD. Okazuje się, że Serj Tankian ma na ten temat prostą odpowiedź.
 • Legendarni THE WAILERS prezentują nowy utwór “One World, One Prayer”

  2020-05-25
   LEGENDARNI THE WAILERS prezentują nowy utwór “One World, One Prayer” z Farruko, Shaggym oraz dziećmi Boba Marleya!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz