Anna Dziełak

29.11.2019 (14:04)

17-latek zagrał na koncercie z The Killers! Nastolatka docenili fani na całym świecieTakie wydarzenia nie zdarzają się często! Podczas swojego koncertu członkowie grupy The Killers prawdziwie zaryzykowali i zaprosili na scenę nastolatka. Chłopak pragnął wykonać z nimi przynajmniej jeden z ulubionych utworów. Szybko okazało się, że ma niesamowity talent, a teraz doceniają go fani zespołu z całego świata! Jak to możliwe i który utwór wykonał? 

To był koncert na jakim chciałby znaleźć się każdy z nas. Wzruszający, a zarazem elektryzujący moment na Fort Lauderdale’s Riptide Music Festival w USA miał miejsce 23 listopada 2019. Jayson Verebay stanął blisko sceny z wielki transparentem, który miał zwrócić na niego uwagę zespołu. Marzeniem zaledwie 17-letniego chłopaka było zagrać na perkusji podczas koncertu. Został zauważony i zaproszony na scenę! 

Pół Wieku Poezji Później - fanowski film w świecie Wiedźmina zapiera dech! [RECENZJA]

Jayson Verbay i The Killers - co wykonał nastolatek z zespołem? 

Jayson stanął przed niezwykłą szansą i mógł dla 35 tysięcy widzów zagrać For Reasons Unknown z ulubionym zespołem! Szybko okazało się, że chłopak był świetnie przygotowany i jest bardzo utalentowany. Ku zaskoczeniu muzyków i publiczności pokazał, że stać go na więcej niż ktokolwiek mógłby się spodziewać po niepozornym nastolatku. Nagranie z jego występu stało się również hitem w sieci. Nie możecie nam uwierzyć? Występ możecie zobaczyć poniżej.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Siłownie i baseny otwarte od 6 czerwca. Są nowe zasady, co się zmieni?

  2020-06-05
  Pandemia koronawirusa zatrzymała praktycznie całą gospodarkę, wstrzymując wiele branż. Po zdjęciu kolejnych obostrzeń, od 6 czerwca otwarte zostaną siłownie, baseny oraz sauny, co się zmieni? Jak wyglądać będzie korzystanie.
 • Metallica przestała tworzyć dobre riffy? Tak myślał Bill Kelliher z Mastodon

  2020-06-05
  O tym, że Metallica się skończyła, mówi się przy okazji każdej nowej płyty zespołu. Okazuje się, że nawet Bill Kelliher z Mastodon nie wierzył do końca w kultowy zespół.
 • Nowy Obcy powstanie? Ridley Scott ma na niego pomysł

  2020-06-05
  Uniwersum Obcego i cała franczyza związana z tą marką, ma lepsze i gorsze momenty. Niestety, ostatnio marka nie miała najlepszego czasu, jednak Ridley Scott się nie poddaje i zamierza stworzyć coś nowego.
 • Kazik padł ofiarą cenzury przy płycie ''Zaraza''? Wokalista odpowiedział

  2020-06-05
  Singiel Kazika ''Twój ból jest lepszy niż mój'', który pochodzi z albumu ''Zaraza'' wywołał dyskusję w kraju. Nie mogło zabraknąć pytań o cenzurę artysty oraz jego singla, w kontekście kontrowersyjnych wydarzeń. Jak Kazik postrzega całą sytuację?
 • Stone Sour zawieszają działalność! Corey Taylor wyjaśnił decyzję

  2020-06-05
  Smutna wiadomość dla fanów zespołu Stone Sour. Corey Taylor ogłosił, że grupa musi zawiesić działalność na dłuższy czas. Jakie są powody tej trudnej decyzji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz