Anna Dziełak

29.11.2019 (14:04)

17-latek zagrał na koncercie z The Killers! Nastolatka docenili fani na całym świecieTakie wydarzenia nie zdarzają się często! Podczas swojego koncertu członkowie grupy The Killers prawdziwie zaryzykowali i zaprosili na scenę nastolatka. Chłopak pragnął wykonać z nimi przynajmniej jeden z ulubionych utworów. Szybko okazało się, że ma niesamowity talent, a teraz doceniają go fani zespołu z całego świata! Jak to możliwe i który utwór wykonał? 

To był koncert na jakim chciałby znaleźć się każdy z nas. Wzruszający, a zarazem elektryzujący moment na Fort Lauderdale’s Riptide Music Festival w USA miał miejsce 23 listopada 2019. Jayson Verebay stanął blisko sceny z wielki transparentem, który miał zwrócić na niego uwagę zespołu. Marzeniem zaledwie 17-letniego chłopaka było zagrać na perkusji podczas koncertu. Został zauważony i zaproszony na scenę! 

Pół Wieku Poezji Później - fanowski film w świecie Wiedźmina zapiera dech! [RECENZJA]

Jayson Verbay i The Killers - co wykonał nastolatek z zespołem? 

Jayson stanął przed niezwykłą szansą i mógł dla 35 tysięcy widzów zagrać For Reasons Unknown z ulubionym zespołem! Szybko okazało się, że chłopak był świetnie przygotowany i jest bardzo utalentowany. Ku zaskoczeniu muzyków i publiczności pokazał, że stać go na więcej niż ktokolwiek mógłby się spodziewać po niepozornym nastolatku. Nagranie z jego występu stało się również hitem w sieci. Nie możecie nam uwierzyć? Występ możecie zobaczyć poniżej.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • BOOZE & GLORY prezentuje klip do tytułowego utworu z płyty "Hurricane"

  2019-12-06
  Ukazał się szósty i ostatni już teledysk grupy Booze & Glory z płyty „Hurricane”, która ukazała się w październiku tego roku.
 • Mötley Crüe ujawnili daty koncertów po reaktywacji

  2019-12-06
  Po sukcesie filmu 'Brud', grupa Mötley Crüe znowu była na językach wszystkich. Widać, że po sukcesie filmu, zespół doszedł do wniosku, że warto powrócić i zagrać kilka koncertów po USA. Znamy już daty koncertów.
 • W szkolnej bibilotece, znaleziono pierwsze wydanie 'Harry'ego Pottera'! Może być warte 200 tysięcy złotych

  2019-12-06
  Rzeczy związane ze światem Harry'ego Pottera są często wiele warte, a jeśli mowa o pierwszych wydaniach książek, to są to często białe kruki. Okazuje się, że jedna z takich perełek, była dostępna na półce w jednej z bibliotek.
 • Willie Nelson rzucił marihuanę, ponieważ mu szkodziła

  2019-12-06
  O leczniczych właściwościach marihuany mówi się od dawna i jest to poparte badaniami. Okazuje się jednak, że są też złe strony popalania trawki, o czym przekonał się Willie Nelson.
 • Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje! Janusz Dzięcioł zginął w tragicznym wypadku

  2019-12-06
  Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje! Janusz Dzięcioł zginął w tragicznym wypadku, o czym poinformowały media 6 grudnia 2019.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz