Dominik Pajewski

06.12.2019 (12:25)

Willie Nelson rzucił marihuanę, ponieważ mu szkodziłaO leczniczych właściwościach marihuany mówi się od dawna i jest to poparte badaniami. Okazuje się jednak, że są też złe strony popalania trawki, o czym przekonał się Willie Nelson.

O tym, że marihuana ma właściwości lecznicze, mówi się od dłuższego czasu. Jest to oczywiście główne hasło wszystkich osób, które walczą o legalizację trawki. Niestety, Willie Nelson powiedział kilka rzeczy na temat marihuany, które nie stawiają jej w dobrym świetle.

QUENTIN TARANTINO UJAWNIŁ 3 SWOJE ULUBIONE FILMY Z 2019 ROKUWillie Nelson rzucił marihuanę, ponieważ mu szkodziła

W wywiadzie dla 'KSAT TV', artysta przyznał wprost:

Bardzo nadwerężyłem swoje płuca, dzisiaj nieco trudniej mi oddychać i muszę być ostrożny. Zacząłem palić korę cedru, potem papierosy i dalej się to potoczyło. Ten nałóg niemal mnie zabił. Teraz już w ogóle nie palę. Muszę na siebie uważać i odstawiłem mariuhuanę, ponieważ szkodziła na płuca.

ALE URWAŁ 2 - NOWY FILM PODBIJA SIEĆ. RONDO JEST JEGO [WIDEO]
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Grammy 2020: Ozzy i Sharon Osbourne wśród prezenterów tegorocznej gali

  2020-01-24
  Mimo kłopotów zdrowotnych Ozzy zdecydowanie nie zamierza zwalniać tempa ani siedzieć w domu. Muzyk i jego żona dołączyli do grona prezenterów, których zobaczymy na tegorocznej gali wręczenia nagród Grammy.
 • Wiedźmin - ścieżka dźwiękowa z serialu Netflixa już dostępna! Co usłyszymy na soundtracku?

  2020-01-24
  Wiedźmin Netflixa był bez dwóch zdań jednym z najbardziej wyczekiwanych seriali 2019 roku, a po premierze, która miała miejsce w grudniu, okazał się także jednym z najchętniej oglądanych. Fani produkcji musieli jednak naczekać się trochę na pełną ścieżkę dźwiękową, która w serwisach streamingowych ukazała się 24 stycznia.
 • Dłuższy dzień: od kiedy jest dłuższy dzień a krótsza noc? Sprawdź, od kiedy i o ile dłuższy dzień w 2019!

  2020-01-23
  Od kiedy dłuższy dzień? Grudzień przynosi dłuższy dzień i krótszą noc. Sprawdź, od kiedy dnia przybywa, o ile w grudniu dni są dłuższe od najkrótszego dnia w roku? Zobacz i posłuchaj Beautiful Day.
 • Joker w szczerym zwiastunie. Tak Screen Junkies wyśmiali film [WIDEO]

  2020-01-23
  Joker to niekwestionowany sukces artystyczny i komercyjny, który jeszcze długo będzie komentowany i wspominany. Screen Junkies postanowili trochę pożartować z Jokera i pokazać mega szczery trailer.
 • 5- letni fan Slipknota, który naśladował perkusistę, sam świetnie gra na bębnach [WIDEO]

  2020-01-23
  Niedawno serca fanów Slipknota oraz samego zespołu, podbił 5-letni chłopiec, którzy na koncercie Slipknota naśladował ruchy bębniarza. Okazuje się, że 5-letni fan świetnie gra na bębnach!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz