Dominik Pajewski

18.02.2020 (16:05)

Wiewiórka Na Drzewie zaprasza na wielką premierę!22 lutego 2020 w Klubie studenckim Spirala w Gliwicach odbędzie się premiera najnowszego długogrającego albumu, gliwickiego zespołu Wiewiórka Na Drzewie. Wydarzenie rozpocznie się koncertem młodego zespołu IKSY, by później zamienić się w srogą muzyczną chłostę, którą zaserwuje wszystkim zespół Wiewiórka Na Drzewie.

Kilka wydarzeń w naszym życiu, kilka zbiegów okoliczności i trochę czasu spędzonego w studio zaowocowało całkiem interesującą płytą o ciekawym brzmieniu. Jest to wyczekiwany przez fanów kapeli krążek, zwany pieszczotliwe Czarnym Albumem.

VENOM 2 - TAK WYGLĄDA WOODY HARRELSON JAKO CARNAGE
Album zawiera kompozycje charakteryzujące  się mocnym, rockowym brzmieniem, ciężkimi gitarami i wyrazistą perkusją, ale miłośnicy ballad nie powinni się martwić, bo znajdą tam także coś dla siebie.

 „Wiewiórka Na Drzewie” to podróż bez trzymanki po znanych wszystkim rejonach rocka i SKA, ale za to z charakterystyczną wiewiórkową swadą, smaczkami zapożyczonymi z innych gatunków i aktualnymi, zapadającymi w serce tekstami.


Płyta jak i bilety na koncert premierowy znajdują się w przedsprzedaży TUTAJ

Do tej pory zespół wydał już dwa klipy promujące nową płytę do piosenek: 'Obłuda' i 'Powiem, że tak'.

TILL LINDEMANN NAGRAŁ PORNO, W KTÓRYM SAM WYSTĘPUJE. WSZYSTKO W RAMACH NOWEGO PROJEKTU

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Menadżer Guns N' Roses o Nirvanie: byli przereklamowani

  2020-04-01
  Stosunki między Guns N' Roses i Nirvaną nigdy nie były za specjalnie określone, jednak otwartej wojny między zespołami nigdy nie było. Po latach, menadżer GNR, wypowiedział się o tym, co sądzi o Nirvanie.
 • Gary Holt (Slayer, Exodus) jest zarażony koronawirusem

  2020-04-01
  Mimo tego, że gitarzysta podejrzewał u siebie chorobę od dłuższego czasu, a w mediach pojawiały się plotki, dopiero teraz zostało to potwierdzone. Gary Holt publicznie przyznał się do tego, że zaraził się koronawirusem.
 • Stand-up ONLINE 03.04.20 - kolejna edycja wyjątkowego wydarzenia

  2020-04-01
  STAND-UP ONLINE. Jasiek Borkowski, Piotrek Szumowski, Bartosz Zalewski i wielu innych wykonawców komediowych połączyło siły, by stworzyć imprezę na żywo, dostępną z każdego miejsca na świecie.
 • Nick Cave wyznał, jak radzi sobie w czasie pandemii

  2020-04-01
  Pandemia koronawirusa zmieniła życie wszystkich, totalnie wywracając wszystko do góry nogami. Nick Cave postanowił powiedzieć, jak radzi sobie w tym trudnym dla wszystkich czasie.
 • Scena z Wiedźmina w wykonaniu kaskaderów. To nagranie robi wrażenie [WIDEO]

  2020-04-01
  Wiedźmin Netflixa okazał się prawdziwym hitem, który doczeka się kontynuacji. Fani cały czas przerabiają sceny z serialu, a niektórzy postanawiają nawet je trochę urozmaicić.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz