Dominik Pajewski

16.03.2020 (14:48)

SuperNERD TOP 5 Najseksowniejszych postaci z gierW dzisiejszym SuperNerdzie Damian "Wilku" Wilczyński zaprezentuje Wam 5 najseksowniejszych postaci z gier komputerowych.

Numer 5

Naszym numer 5 zostaje Księżniczka Kitana z serii Mortal Kombat. Postać, która po raz pierwszy pojawiła się w Mortal Kombat II tak szybko zawładnęła naszymi sercami i nie tylko, że od tamtej pory pojawiała się w prawie każdej części serii. Znana przede wszystkim z ciętego języka i równie ostrych wachlarzy, Kitana stała się stałym punktem niemal każdej imprezy dla nerdów, na której cosplay jest koniecznością.

WŁOSI, KTÓRZY SĄ ZAMKNIĘCI W DOMACH Z POWODU KORONAWIRUSA, ŚPIEWAJĄ I GRAJĄ NA BALKONACH [WIDEO]Numer 4

Numer cztery to Catherine z gry Catherine. Czyli jak mogło zabraknąć na tej liście Sukkubusa, który może przybrać postać kobiety Twoich snów, dosłownie Twoich snów. W tym wypadku przybiera postać seksownej blondynki, która chce Cię dręczyć tylko jednym, i wcale nie chodzi mi o zakupy. Jej celem jest też zapewnianie swoim kochankom niesamowitych koszmarów sennych, ale jestem pewien, że wielu z Was byłoby gotowych zgodzić się na taki minus tego związku.

Numer 3

Numerem trzy w mojej wyliczance zostaje Samus Aran z serii gier Metroid. Kiedy pierwszy raz poznaliśmy tę Panią do samego końca nie wiedzieliśmy, że była panią, bo biegała w kosmicznym kombinezonie. Dopiero kiedy wygraliśmy w tę grę ściągała go. Na szczęście w kolejnych częściach Samus nie bawiła się już w przebieranie się w kombinezony i kopała kosmiczne tyłki w lateksowym stroju, tak jak na wojowniczkę przystało.

Numer 2

Numer dwa to Kasumi z Dead or Alive i właściwie gdyby nie numer jeden, który musi być numerem jeden to Kasumi byłaby numerem jeden. Rozumiecie o co mi chodzi? Nie ważne. Wybieram ją nie tylko ze względu na jej gorące ciało, ale też ze względu na jej wysoko mierzone kopniaki. Przyznam szczerze, że dał bym się jej kopnąć zwłaszcza gdyby miała mnie tłuc w takim bikini.

Numer 1

No, bo kto mógł się znaleźć na pierwszym Miejscu tej listy? Tak jest. Najgorsza Pani archeolog na świecie, która niszczy wszystkie zabytki jakie znajdzie, ale za to z jakim wdziękiem to robi. Ta kobieta przez duże K czaruje nas swoimi wdziękami od 1996 roku i mimo, że kolejne jej odsłony nie są już tak obficie wyposażone, if You know what i mean, to i tak jest w niej coś takiego co sprawia, że na pewien czas wszystkie nerdy na świecie chcą zostać sam na sam przed monitorem swoich komputerów.

SERJ TANKIAN WYGŁOSIŁ PRZEMOWĘ W NOWOZELANDZKIM PARLAMENCIE. ARTYSTA OPOWIEDZIAŁ O WPŁYWIE LUDOBÓJSTWA ORMIAN, NA JEGO RODZINĘ


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kasia Lins - Moja wina. Nowy singiel w sieci, a premiera albumu już w piątek!

  2020-05-27
  „Moja wina” to trzeci singiel, który jest zapowiedzią nowego albumu Kasi Lins o takim samym tytule. „Moja wina” to psychodeliczna opowieść o własnych niepokojach. Autorefleksja bez morału.
 • Kazik - ZARAZA. Album zyskał miano Złotej Płyty przed premierą!

  2020-05-27
  "Zaraza" Kazika, pierwsza solowa płyta Kazika Staszewskiego od kilkunastu lat ma premierę za ponad tydzień, a już uzyskała status Złotej Płyty! Wkrótce osiągnie także status Platynowej Płyty. Wyróżnienie to zagwarantowane zostało wynikami przedsprzedaży albumu "Zaraza". Wydawnictwo trafi do słuchaczy już 5 czerwca.
 • Oto najboleśniejszy skok ze spadochronem. Facet podczepił spadochron do skóry pleców [WIDEO]

  2020-05-27
  Ludzie robią różne rzeczy z nudów, czasami z pasji lub sprawdzenia swoich możliwości fizycznych i mentalnych. Ten gość ewidentnie chciał pokazać sam sobie, że jego ciało jest praktycznie niezniszczalne i wytrzyma skok ze spadochronem. Problem w tym, że spadochron był podpięty do jego pleców!
 • Lana Del Rey - nowa płyta ogłoszona! Kiedy nowy krążek artystki?

  2020-05-27
  Lana Del Rey ogłosiła nowy album! Po świetnie przyjętym krążku ''Norman Fucking Rockwell'', artystka zamierza wydać nowy album. Poznaliśmy pierwsze szczegóły wydawnictwa.
 • Silent Hill powraca! Wszystko dzięki Dead by Daylight

  2020-05-27
  Silent Hill powraca! To absolutnie nie jest nadinterpretacja, bo faktycznie ogłoszono coś ważnego dla wszystkich fanów kultowej serii. Na jakich zasadach wraca Silent Hill w Dead by Daylight?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz