Dominik Pajewski

12.12.2019 (16:04)

Sprzedam Opla to już przeszłość. Zabawny film podbija sieć [WIDEO]Ogłoszeń w stylu 'sprzedam Opla', jest bardzo dużo w sieci, jednak to jest bardzo wyjątkowe. Tutaj nie ma miejsca na zwykły opis auta, mamy tutaj do czynienia z prawdziwym przykładem kreatywności.

Kto nie słyszał nigdy hasła 'sprzedam Opla', lub nie trafił na takie ogłoszenie w sieci. Wiadomo, dużo w tym memicznego potencjału, jednak często ludzie faktycznie chcą sprzedać tego Opla i stają się obiektem żartu. Tutaj jednak nie ma powodów do śmiechu, a jest raczej co podziwiać, bo kreatywność weszła na zupełnie inny poziom, który pozwala stwierdzić, że mamy do czynienia z kimś niesamowicie pomysłowym.

PIJANY KIEROWCA, PRZYJECHAŁ PO PIJANEGO KIEROWCĘ, KTÓRY ZOSTAŁ ZATRZYMANY PRZEZ POLICJĘ ZA JAZDĘ PO PIJANEMU
 


Sprzedam Opla to już przeszłość. Zabawny film podbija sieć [WIDEO]

Michał Barszczewski nakręcił film, w którym tak przedstawił swój samochód, że aż chce się go kupić. Babcia, znajomi i sąsiedzi są w szoku, że auto idzie na sprzedaż, a przecież było zadbane i ma wszystkie przeglądy. Tutaj jest wiele dramaturgii i żalu, jednak życie nie wybiera, czasami samochód musi iść na sprzedaż. Tutaj określenie, 'sprzedam Opla' jest wysoce niestosowne, tutaj powinno być więcej współczucia, zobaczcie sami:

ARNOLD SCHWARZENEGGER JAKO BRUDNY HARRY. DZIĘKI TECHNOLOGII, MOŻEMY ZOBACZYĆ JAKBY AKTOR WYPADŁ W TEJ ROLI

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz