05.04.2013 (01:00)

Rozebrane Kawałki w EsceROCK: testujemy Radka! [VIDEO, 2013]Nie oszczędzimy nikogo! Zanim to Wy powalczycie w konkursie Rozebrane Kawałki w EsceROCK, "przetestowaliśmy" naszych prowadzących. Tym razem pora na Radka Nałęcza!

Rozebrane Kawałki w EsceROCK wystartują już w przyszłym tygodniu. To wyjątkowy konkurs dla tych, którzy odgadną, jaki utwór pojawia się na antenie. Tych, którzy potrafią rozpoznać rockowy hit po fragmencie linii basu lub perkusji! Pula nagród w konkursie wyniesie 90 tysięcy złotych!

Zanim słuchacze zmierzą się z muzycznymi zadaniami, testujemy ekipę EskiROCK. Tym razem sprawdziliśmy muzyczną wiedzę Radka Nałęcza. Nie było lekko. Wiarę w ludzi przywróciło nam dopiero jego "Słyszałem!".  
 

 
 Każdy zasługuje na drugą szansę... 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - nowe sceny ujawnione. Co zobaczymy w serialu?

  2019-12-10
  Netflix udostępnił główny zwiastun najbardziej oczekiwanego serialu tego roku już jakiś czas temu. Światowa premiera Wiedźmina już 20 grudnia na Netflix, a w sieci pojawiły się już kolejne spoty, które ujawniają nowe sceny.
 • Wokalistka Roxette nie żyje! Przyczna śmierci Marie Fredriksson

  2019-12-10
  To bardzo smutny dzień dla fanów rocka i zespołu Roxette. W wieku 61 lat odeszła Marie Fredriksson, która była wokalistką zespoł. Jaka jest przyczyna śmierci wokalistki?
 • Pijany kierowca, przyjechał po pijanego kierowcę, który został zatrzymany przez policję za jazdę po pijanemu

  2019-12-10
  Tak absurdalna sytuacja, przypomina coś z filmów komediowych, jednak zdarzyła się w rzeczywistości. Policjancie nie bardzo wiedzieli co mają zrobić i chyba byli mocno zszokowani bezczelnością.
 • 10 Miles to safety czyli 4 odcinek SuperNerda

  2019-12-10
  Przybyła Apokalipsa, a twój cel jest prosty: przejdź 10 mil aby dotrzeć do bezpiecznego miejsca w nieograniczonym, generowanym losowo świecie opanowanym przez Zainfekowanych i wypełnionym narzędziami i bronią.
 • Symulator Jezusa - polska gra staje się hitem jeszcze przed premierą

  2019-12-10
  Rynek gier jest tak bogaty, że spokojnie można być pewnym, że wkrótce pojawi się gra, która dotyczyć może tematyki absolutnie dziwnej i absurdalnej. Tak jest w tym wypadku, ponieważ na rynku pojawić się ma 'Symulator Jezusa'.
 • Wdowa po Chrisie Cornellu pozywa zespół Soundgarden! O co chodzi?

  2019-12-10
  Sytuacja między zespołem Soundgarden, a wdową po Chrisie Cornellu stała się bardzo napięta i nieprzyjemna. Okazuje się, że Vicky Cornell pozwała zespół, o co dokładnie chodzi?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz