Dominik Pajewski

22.06.2020 (15:04)

Ozzy mówi szczerze: nie wiem, dlaczego wciąż żyjęOzzy Osbourne przez całe życie mocno imprezował i korzystał z życia tak, że czasami przekraczało to wszelkiego rodzaju granice. Sam artysta jest zaskoczony tym, że jakimś cudem jeszcze żyje.

Ozzy Osbourne cały życie mocno imprezował, nie oszczędzając nawet na chwilę swojego organizmu. To oczywiście wiele razy odbijało się na zdrowiu wokalisty, jednak za każdym razem Ozzy wychodził cało z największych cugów. Jak sam do dzisiaj twierdzi, nie wie jakim cudem jeszcze żyje.

SERJ TANKIAN ZARZUCA FANOM SOAD HIPOKRYZJĘ. O CO CHODZI?

 

Ozzy Osbourne jest zaskoczony, że jeszcze żyje

W  wywiadzie dla ''Classic Rock'', Ozzy wspominał różne momenty ze swojej kariery, podkreślając jednocześnie, że przeżył wielu swoich kolegów z branży. Jak powiedział artysta:

Mam 71 lat, a wiele innych osób po drodze odeszło. Gary Moore był moim dobrym przyjacielem, piłem z Johnem Bonhamem, a picie go zabiło. Nie wiem, dlaczego jeszcze żyję. Nie robili nic gorszego ode mnie, a ja nie byłem lepszy od nich. Piliśmy to samo, imprezowaliśmy tak samo, robiliśmy te same rzeczy. Miałem szczęście, że nie udusiłem się wymiotami, jak Bon Scott. Był moim dobrym przyjacielem i wspaniałym piosenkarzem.

A jak obecnie czuje się Ozzy? Czy wszystko z nim ok i możemy liczyć na wulkan energii ze strony artysty?
 
Jest dobrze. Dochodzę do siebie po operacji, którą przeszedłem w zeszłym roku. Nigdy tak długo nie siedziałem w domu. Mam się coraz lepiej. To powolny proces, ale powoli dochodzę do siebie.

GORGONZOLLA - TRZECI SINGIEL Z ALBUMU "KONSUMPCJA". DO SIECI TRAFIŁ KLIP DO UTWORU 'ZAGUBIENI'

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Metallica wraca do grania! Gdzie będzie można zobaczyć zespół?

  2020-08-11
  Niedawno Metallica podzieliła się nagranie, na którym widać, jak przebiega próba. Okazuje się, że próby to nie tylko chęć działania nad nowym materiałem, to także przygotowania do koncertu. Kiedy i gdzie będzie można zobaczyć zespół na żywo?
 • Zespół Hungarica jednak nie wystąpi na koncercie z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej. Jest oświadczenie Dyrektora CSW i odpowiedź zespołu

  2020-08-11
  Koncert z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej, wywołuje od samego początku wiele emocji. Po zrezygnowaniu z udziału w koncercie zespołów: Luxtorpeda, Maleo Reggae Rockers i rapera Kękę, dyrektor CSW ogłosił, że zespół Hungarica nie wystąpi podczas wydarzenia.
 • NOWA interpretacja w ramach LECH MUSIC: FESTIWALE INACZEJ. KAMP! MIERZY SIĘ Z klasykiem MOLESTY

  2020-08-10
  Jeden z najważniejszych polskich zespołów muzyki elektronicznej, który szturmem dostał się na największe sceny w Polsce, po raz kolejny zaskakuje swoich słuchaczy. Kamp! prezentuje własną interpretację singla Molesty Ewenement, przygotowaną w ramach Lech Music: Festiwale Inaczej. Klasyk „Wiedziałem, że tak będzie” w nowej wersji to utwór usłany elektronicznym brzmieniem, który już przy pierwszym odsłuchu przenosi nas wprost pod festiwalową scenę.
 • OFF Festival Katowice 2021 - Mac DeMarco, Alyona Alyona i inni – jest na co czekać

  2020-08-10
  Mac DeMarco, Alyona Alyona, DIIV, Quinn Christopherson i DJ Python dołączają do składu, czyli na OFFie w przyszłym roku dużo będzie słońca, trochę osobistych wyznań, ale iodrobina mroku. Na pewno: 100% dobrej muzyki.
 • Robin’s Wish - film dokumentalny pokaże ostatnie dni życia Robina Williamsa

  2020-08-10
  Śmierć Robina Williamsa była dla wszystkich ogromnym szokiem i do dzisiaj trudno zrozumieć całą sytuację. Powstanie specjalny film dokumentalny, który pokaże ostatnie dni życia aktora.
 • Goście utknęli na bezludnej wyspie i uratowała ich znajomość filmów katastroficznych

  2020-08-10
  Lubicie filmy katastroficzne? Jeżeli tak, to dobrze się składa, ponieważ mogą one pomóc wam w wyjściu z ciężkiej sytuacji. O tym przekonali się pewni goście, którzy wylądowali na bezludnej wyspie i uratował ich pewien trik z filmów katastroficznych.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz