Anita Karpińska

14.03.2014 (13:20)

OPEN'ER FESTIVAL 2014: Wild Beasts, Banks i Lykke Li i Ben Howard kolejnymi gwiazdami w line-upie Open'er Festival [VIDEO]Nowe gwiazdy Open'er 2014 to: Wild Beasts, Banks i Lykke Li i Ben Howard. W line-upie ci artyści dołączą do ogłoszonych wcześniej gwiazd, między innymi: Bastille, Foster The People, Darkside, The Black Keys i Pearl Jam. 

Organizatorzy Open'er Festival 2014 ogłosili kolejnych artystów, którzy dołączą do line-upu tegorocznej imprezy. Najnowszymi gwiazdami Open'era 2014 są: Wild Beasts, Lykke Li i Banks i Ben Howard

Nowa płyta Wild Beasts - Present Tense ukazała się zaledwie kilkanaście dni temu, a już zdążył zachwycić fanów i krytyków, którzy uznali ją za jeden z najważniejszych rockowych albumów 2014 roku. 

>>> Zespół Pustki w line-upie Open'er Festival 2014

Lykke Li to autorka hitu I Follow Rivers. Artystka jeszcze przed przyjazdem do Polski wyda nowy album, I Never Learn. Open'er Festival 2014 będzie więc doskonałą okazją do usłyszenia nowych piosenek Lykke Li na żywo.

Ben Howard to brytyjski piosenkarz. który już jako dziecko interesował się muzyką. Jego debiutancka płyta - Every Kingdom, ukazała się w 2011 roku. Howard jest zdobywcą 2 statuetek Brit Awards 2013.

A 4 lipca na scenie w Gdyni pojawi się niesamowita Banks. Ta debiutantka zdążyła już podbić serca publiczności, a jej muzyczne możliwości poznamy na tegorocznym Open'erze. 

Banks - Warm Water:Lykke Li - I Follow Rivers:Wild Beasts - Wanderlust:


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Brian Johnson powiedział, co mu się nie podoba w AC/DC

  2020-10-22
  W AC/DC jest raczej pełen spokój i zrozumienia, a wszelkie możliwe niesnaski zniknęły. Jest jednak pewna rzeczy, która mocno wkurza Briana Johnsona.
 • Co tam w środku gra? Happysad - Live Pol'and'Rock Festival 2019 (UNBOXING)

  2020-10-22
  Zespół Happysad, to już absolutna klasyka na polskiej scenie rockowej. Grupa grała wielokrotnie na Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock), jednak tak mocnego i efektownego koncertu nie było dawno. W cyklu 'Co tam w środku gra', pokażemy wam, jak wydane zostało koncertowe wydawnictwo zespołu, zarejestrowane na Pol'and'Rock 2019.
 • Oto mistrzowie tłumaczenia tytułów. Nie sądziliście, że tak można przetłumaczyć 'Snake Dick'

  2020-10-22
  Jeżeli myśleliście, że kompletnie nietrafione tłumaczenie to 'Wirujący seks', to musimy was uświadomić, że jest jeszcze gorzej. Kogoś mocno poniosła fantazja, gdy wziął się za przetłumaczenie tytułu filmu 'Snake Dick'.
 • Muzycy Anthrax, Mastodon i Korn nagrali cover Faith No More, by wesprzeć ekipy techniczne

  2020-10-22
  Pandemia koronawirusa dotyka mocno branżę eventową, która ma coraz ciężej. Pewne jest to, że nie będzie łatwo się podnieść, dlatego z pomocą przychodzą muzycy, którzy robią różne akcje charytatywne.
 • Czy w filmie o Robercie Brylewskim pojawi się Arek Jakubik? Aktor odpowiedział

  2020-10-22
  Mało jest postaci w świecie polskiej muzyki rockowej, które tak bardzo zasługują na film fabularny. Arkadiusz Jakubik postanowił wziąć na siebie projekt filmu o Robercie Brylewskim i pojawia się pytanie, czy słynny aktor pojawi się w produkcji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz