Dominik Pajewski

23.12.2019 (14:59)

Oasis powróci w 2020 roku? Tak twierdzi Liam GallagherKonflikt między braćmi Gallagher jest już legendarny i wyglądało na to, że nie da się za nic pogodzić zwaśnionych artystów. Okazuje się, że Oasis może wrócić w 2020 roku. Jak to możliwe?

Konflikt braci Gallagher jest już legendarny, a kilka teorii mówi o tym, że w rzeczywistości bracia się pogodzili, a konflikt utrzymywany jest w celach marketingowych. Tak czy inaczej, co jakiś czas dostajemy niemiłe słowa wobec jednej lub drugiej strony, a temat Oasis powraca, ale raczej pewne było, że grupa nigdy się nie reaktywuje. Okazuje się, że może być zupełnie inaczej, o czym świadczy ostatnia wypowiedź Liama Gallaghera.

PSY 3. W IMIĘ ZASAD - FINALNY TRAILER W SIECI! [WIDEO]
 

Oasis powróci w 2020 roku? Tak twierdzi Liam Gallagher

Magazyn 'NME' podał, że wokalista zespołu Liam Gallagher odpowiedział, czy prawdą jest, że zespół pojawi się na festiwalu Glastonbury w 2020 roku. Liam powiedział wprost:

Za wcześnie. Mały koleś groził, że zrobi sobie rok wolnego, co mu serdecznie polecam. Myślę, że porządnie się nad tym zastanowi i bingo: zagramy w kolejnym roku.

Mówiąc o małym kolesiu, Liam ma na myśli swojego brata Noela i faktycznie, coś musi być na rzeczy. Czy doczekamy się skłóconych braci razem na scenie? Tego dowiemy się w 2020 roku.
 

MY CHEMICAL ROMANCE WRÓCILI PO 7 LATACH. OTO ZAPIS KONCERTU [WIDEO]


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - sezon 2 - czy będą Polacy w obsadzie?

  2020-02-26
  Wiedźmin w wersji Netflixa stał się prawdziwym hitem, który został całkiem ciepło przyjęty przez fanów. Pewnym było, że serial doczeka się kontynuacji, jednak wiele osób zastanawia się, czy zobaczymy tam aktorów z Polski?
 • Pokłócił się z żoną i strzelił do niej z... kuszy! Tragiczny finał awantury

  2020-02-26
  Kłótnie małżeńskie potrafią być bardzo ostre, a czasami cała zastawa stołowa zostaje potłuczona, zanim dojdzie się do porozumienia. Tym razem nie poszły jednak talerze w ruch, a kusza, która została użyta przeciwko małżonce.
 • Dlaczego SOAD nie mogą dojść do porozumienia? John Dolmayan tłumaczy

  2020-02-26
  Nowa płyta System Of A Down jest marzeniem wielu fanów, jednak zespół cały czas odkłada nowy krążek na później. John Dolmayan postanowił ujawnić, co jest przyczyną całej sytuacji.
 • Ozzy Osbourne zamiast wrócić na scenę, nagra nowy album już za miesiąc?

  2020-02-26
  Ozzy Osbourne cały czas musi wstrzymać się z powrotem na scenę, co z pewnością jest bardzo frustrujące. Jak się okazuje, wokalista nie zamierza siedzieć bezczynnie i prawdopodobnie niedługo wejdzie do studia.
 • 'Dziwny jest ten świat' w wykonaniu 15-letniej finalistki 'The Voice Kids 3'. Wykonanie wzruszyło jurorów

  2020-02-25
  W programach typu talent show da się zauważyć wielu utalentowanych uczestników, jednak czasami pojawiają się prawdziwe perełki, które wzruszają do łez jurorów. Tak jest w przypadku 15-letniej Natalii, która zdobyła serca publiczności i jury.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz