Dominik Pajewski

02.07.2020 (10:29)

Muzyk Maroon 5 aresztowany! Chodzi o przemoc domowąMuzyk Maroon 5 aresztowany! Takie informacje pojawiły się w sieci, a do zatrzymania doszło 27 czerwca w Los Angeles. Jak donoszą media, Mickey Madden został zatrzymany w związku z przemocą domową.

Niepokojące wieści dotarły do fanów Maroon 5, jak poinformowano, basista grupy, Mickey Madden został zatrzymany. Artysta jest oskarżany o przemoc domową, wobec swojej partnerki, która doznała uszczerbku na zdrowiu. 

NOWA PŁYTA METALLIKI POWSTAJE! ROB TRUJILLO: JESTEŚMY PODEKSCYTOWANI


Mickey Madden z Maroon 5 oskarżony o pobicie swojej partnerki

Jak podaje serwis Page Six, Madden dopuścił się pobicia oraz okaleczenia swojej partnerki. Do informacji nie podano imienia i nazwiska ofiary, dodano jednak, że znajduje się ona w stanie przerażenia i traumy. 

Jak podało biur szeryfa w Los Angeles, Madden opuścił areszt po uiszczeniu kaucji. Muzyk musi pojawić się w sądzie 29 września 2020, gdzie usłyszy zarzuty. 

Zespół Maroon 5 wydał oficjalne oświadczenie na temat całej sprawy, gdzie możemy przeczytać:

Jesteśmy bardzo zasmuceni tymi rozczarowującymi wiadomościami. Im więcej się dowiadujemy w tym temacie, tym bardziej bierzemy to na poważnie. Na razie pozwalamy osobom zaangażowanym w sprawę, by rozwiązały ją między sobą. 

MALIK MONTANA SPOTKAŁ SIĘ Z TILLEM LINDEMANNEM. "LEKCJE ŻYCIA OD MISTRZA"

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Metallica wraca do grania! Gdzie będzie można zobaczyć zespół?

  2020-08-11
  Niedawno Metallica podzieliła się nagranie, na którym widać, jak przebiega próba. Okazuje się, że próby to nie tylko chęć działania nad nowym materiałem, to także przygotowania do koncertu. Kiedy i gdzie będzie można zobaczyć zespół na żywo?
 • Zespół Hungarica jednak nie wystąpi na koncercie z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej. Jest oświadczenie Dyrektora CSW i odpowiedź zespołu

  2020-08-11
  Koncert z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej, wywołuje od samego początku wiele emocji. Po zrezygnowaniu z udziału w koncercie zespołów: Luxtorpeda, Maleo Reggae Rockers i rapera Kękę, dyrektor CSW ogłosił, że zespół Hungarica nie wystąpi podczas wydarzenia.
 • NOWA interpretacja w ramach LECH MUSIC: FESTIWALE INACZEJ. KAMP! MIERZY SIĘ Z klasykiem MOLESTY

  2020-08-10
  Jeden z najważniejszych polskich zespołów muzyki elektronicznej, który szturmem dostał się na największe sceny w Polsce, po raz kolejny zaskakuje swoich słuchaczy. Kamp! prezentuje własną interpretację singla Molesty Ewenement, przygotowaną w ramach Lech Music: Festiwale Inaczej. Klasyk „Wiedziałem, że tak będzie” w nowej wersji to utwór usłany elektronicznym brzmieniem, który już przy pierwszym odsłuchu przenosi nas wprost pod festiwalową scenę.
 • OFF Festival Katowice 2021 - Mac DeMarco, Alyona Alyona i inni – jest na co czekać

  2020-08-10
  Mac DeMarco, Alyona Alyona, DIIV, Quinn Christopherson i DJ Python dołączają do składu, czyli na OFFie w przyszłym roku dużo będzie słońca, trochę osobistych wyznań, ale iodrobina mroku. Na pewno: 100% dobrej muzyki.
 • Robin’s Wish - film dokumentalny pokaże ostatnie dni życia Robina Williamsa

  2020-08-10
  Śmierć Robina Williamsa była dla wszystkich ogromnym szokiem i do dzisiaj trudno zrozumieć całą sytuację. Powstanie specjalny film dokumentalny, który pokaże ostatnie dni życia aktora.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz