Dominik Pajewski

08.01.2020 (15:30)

Metallica wspiera walkę z pożarami w AustraliiTo co obecnie dzieje się w Australii, jest prawdziwą tragedią. Na całą sytuację postanowiła zareagować Metallica, która przekazała sporą kwotę na walkę z pożarami.

Pożary w Australii są praktycznie nie do opanowania, a z każdym dniem straty się zwiększają. Z całego świata przychodzi pomoc finansowa, która ma pomóc w walce z niszczycielskim żywiołem. Do pomocy przyłączyła się również Metallica, która postanowiła przekazać sporą sumę pieniędzy.

PARANOJA JEST GOŁA - DECADENT FUN CLUB INTERPRETUJE MAANAMMetallica wspiera walkę z pożarami w Australii

Jak napisał zespół:

Jesteśmy zszokowani wieściami o pożarach, które pochłonęły miliony akrów w Australii i poczyniły spustoszenia szczególnie w Nowej Walii i Victorii. Destrukcyjny i dewastacyjny efekt, jaki mają one dla mieszkańców, zwierząt i środowiska niezwykłej Australii jest przytłaczają.Grupa przeznaczyła 750 tysięcy australijskich dolarów dla organizacji NSW Rural Fire Service i CFA (Country Fire Authority).
 

Z OKAZJI 250. URODZINY BEETHOVENA KOMPUTER DOKOŃCZY ZA NIEGO X SYMFONIĘ

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pull The Wire - premiera teledysku “Upadek”

  2020-02-14
  Pull The Wire przedstawia najnowszy teledysk do utworu „Upadek”, otwierającego ich najnowszą EPkę „Sztuka przemijania”. Jest to drugi klip promujący tę płytę.
 • Top 5 najbardziej porąbanych gier na świecie

  2020-02-14
  Tym razem SuperNerd, czyli Damian "Wilku" Wilczyński zaprezentuje Wam 5 najbardziej porąbanych gier na świecie.
 • Kinga Rusin - najlepsze memy nawiązujące do imprezy w Hollywood

  2020-02-14
  Zdjęcie Kingi Rusin obiegło całą Polskę i kawałek świata, a co za tym idzie, stało się ogromnym memem. Zebraliśmy w jednym miejscu najlepsze memy, które zabawnie opisują całą sytuację.
 • Ozzy opowiedział, że zmaga się z chorobą Parkinsona od wielu lat

  2020-02-14
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku, jednak jak sam twierdzi, zmaga się z nią
 • Mieszkaniec Sosnowca trafi do więzienia za zawartość lodówki

  2020-02-14
  Sosnowiec jest miejscem wyjątkowym, które nie tylko słynie z memów, ale również z rzeczy totalnie dziwnych i nieprawdopodobnych. No bo jak nazwać sytuację, gdy gość zostaje zatrzymany przez policję, przez zawartość lodówki. Warto jednak zaznaczyć, że nie byle jaką zawartość lodówki.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz