Dominik Pajewski

02.04.2020 (09:21)

Kings of Leon udostępnili numer o kwarantannie [WIDEO]Podczas pandemii koronawirusa, artyści starają się działać jak tylko mogą, by fani nie odczuli braku koncertów. Kings of Leon postanowili dać fanom niespodziankę w postaci numeru, który opowiada o kwarantannie.

Pandemia koronawirusa zmieniła życie wszystkich i trudno się dziwić. Większość czasu spędzamy w domach, nie widujemy się ze znajomymi i nie wiadomo ile jeszcze taki stan rzeczy potrwa. Artyści również ubolewają z powodu tego stanu rzeczy i starają się jakoś wynagrodzić fanom czas bez koncertów. Kings of Leon postanowili udostępnić specjalny kawałek, który opowiada o kwarantannie.

NICK CAVE WYZNAŁ, JAK RADZI SOBIE W CZASIE PANDEMII


Kings of Leon udostępnili numer o kwarantannie [WIDEO]

Kings of Leon postanowili nagrać piosenkę o tym, co wszyscy przeżywamy i jak się czujemy. Jak napisał zespół:

Bądźcie bezpieczni, zostańcie w domu. Zobaczymy się tak szybko, jak to będzie możliwe.

Tak brzmi akustyczny numer Kings of Leon pod tytułem ,,Going Nowhere'':ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-28
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Rammstein w wersji folkowej. Do sieci trafiła klimatyczna wersja ''Ohne Dich'' [WIDEO]

  2020-05-28
  Rammstein co jakiś czas są coverowani i patrząc na ilość przeróbek w sieci, prawdopodobnie muzyka zespołu była przerabiana na wszystkie możliwe gatunki. Tym razem, do sieci trafił cover utworu ''Ohne Dich'', który został zagrany w wersji folkowej.
 • Travis Barker i Post Malone, po zagraniu numerów Nirvany, myślą o rockowym projekcie

  2020-05-28
  Po występie Post Malone'a z Travisem Barkerem, gdzie panowie zagrali dosyć obszerny set złożony z piosenek Nirvany, fani napisali, że chcą więcej takiej muzyki od duetu. Widać, że artyści czytają komentarze, bo ogłoszono, że w planach jest rockowy projekt.
 • Krzysztof Jaryczewski ponownie trafił do szpitala! Co stało się z artystą?

  2020-05-28
  Krzysztof Jaryczewski ponownie trafił do szpitala! Co dolega współzałożycielowi Oddziału Zamkniętego? Jaki jest stan Krzysztofa Jaryczewskiego?
 • Koncerty rockowe 2021 - DATY i MIEJSCA wydarzeń w Polsce

  2020-05-28
  W 2020 roku, miało odbyć się bardzo dużo koncertów, jednak z powodu pandemii koronawirusa, wiele wydarzeń zostało przełożonych na 2021 rok. Oto lista koncertów w Polsce, które zostały potwierdzone.
 • Korn w Polsce 2021 - koncert odbędzie się zamiast występu na Impact Festival 2020

  2020-05-28
  W 2020 roku, w Warszawie miał odbyć się Impact Festival 2020, podczas którego gwiazdą miał być Korn. Z powodu pandemii, festiwal został odwołany, jednak zespół przyjedzie do Polski w 2021 roku, by zagrać osobny koncert.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz