Dominik Pajewski

17.01.2020 (11:31)

James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawęJames Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.

Gdy do publicznej wiadomości podano, że James Hetfield idzie ponownie na odwyk wszyscy byli w szoku. Wydawało się, że wokalista uporał się ze swoimi demonami i jest całkowicie trzeźwy, niestety rzeczywistość okazała się dużo bardziej negatywna. Na szczęście, James jest już po odwyku i ma kilka dobrych informacji dla fanów.

ZENEK KUPATASA W WYWIADZIE DLA ESKAROCK.PL: RÓB TO, CO KOCHASZ, NIE DAJ SIĘ ROZPIEŚCIĆ I ZMANIEROWAĆ


James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

30 stycznia Hetfield chce otworzyć wystawę starych samochodów, które kolekcjonuje od wielu lat. Wystawa ma być powiązana z książką 'Reclaimed Rust: The Four-Wheeled Creations Of James Hetfield', której premiera zapowiadana jest na 5 maja 2020. Jak mówi o wystawie dyrektor Muzeum Motoryzacji w Los Angeles, Terry L. Karges:

Kolekcja Hetfielda zostanie wystawiona po raz pierwszy w historii i nie możemy się doczekać pokazania tych wyjątkowych pojazdów.


Wiemy też, że Metallica powróci na koncerty w 2020 roku i prawdopodobnie kolejne daty poznamy wkrótce.

SLIPKNOT UDOSTĘPNIŁ OBRZYDLIWY FILM KRÓTKOMETRAŻOWY [WIDEO]


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pull The Wire - premiera teledysku “Upadek”

  2020-02-14
  Pull The Wire przedstawia najnowszy teledysk do utworu „Upadek”, otwierającego ich najnowszą EPkę „Sztuka przemijania”. Jest to drugi klip promujący tę płytę.
 • Top 5 najbardziej porąbanych gier na świecie

  2020-02-14
  Tym razem SuperNerd, czyli Damian "Wilku" Wilczyński zaprezentuje Wam 5 najbardziej porąbanych gier na świecie.
 • Kinga Rusin - najlepsze memy nawiązujące do imprezy w Hollywood

  2020-02-14
  Zdjęcie Kingi Rusin obiegło całą Polskę i kawałek świata, a co za tym idzie, stało się ogromnym memem. Zebraliśmy w jednym miejscu najlepsze memy, które zabawnie opisują całą sytuację.
 • Ozzy opowiedział, że zmaga się z chorobą Parkinsona od wielu lat

  2020-02-14
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku, jednak jak sam twierdzi, zmaga się z nią
 • Mieszkaniec Sosnowca trafi do więzienia za zawartość lodówki

  2020-02-14
  Sosnowiec jest miejscem wyjątkowym, które nie tylko słynie z memów, ale również z rzeczy totalnie dziwnych i nieprawdopodobnych. No bo jak nazwać sytuację, gdy gość zostaje zatrzymany przez policję, przez zawartość lodówki. Warto jednak zaznaczyć, że nie byle jaką zawartość lodówki.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz