Dominik Pajewski

11.12.2019 (13:52)

EASTPAK X SMILEY Koncentracja na pozytywachEastpak, marka znana z innowacyjnych rozwiązań w zakresie sprzętu podróżniczego, ma przyjemność ogłosić wyjątkową współpracę ze Smiley.

W ramach partnerstwa stworzono 3 wyjątkowe wzory Eastpak x Smiley: monochromatyczne grafiki inspirowane kultowym wzorem Smiley oraz sitodrukowe aplikacje żółtej buźki na nadrukach moro, które znalazły się na czterech flagowych modelach Eastpak: Padded Pak’r, Springer, Tranverz i Orbit XS. Połączenie sił Eastpak, marki znanej ze swojej wiedzy technologicznej w zakresie projektowania bagażu, ze Smiley, kultowym wizerunkiem popkultury, dało efekt modnych akcesoriów z poczuciem humoru.

ARTUR ROJEK - KUNDEL: ARTYSTA POWRACA Z NOWYM SINGLEM! [WIDEO]
Pomiędzy Eastpak i Smiley istnieje wyjątkowa synergia. Obie marki łączy historia tworzenia wiodących współprac na rynku z wiodącymi artystami i twórcami, którzy kształtują świat, w jakim żyjemy. Aby uczcić naszą nową współpracę, dzielimy się historiami, które sprawią, że na twojej twarzy zagości uśmiech. Kładziemy nacisk na projekty prowadzone przez organizacje działające na rzecz podnoszenia poziomu życia społeczności. Eastpak podejmuje współpracę z ruchem Smiley i wspiera Depaul International, międzynarodową organizację charytatywną na rzecz osób dotkniętych bezdomnością, wspierającą kobiety w ciąży i matki. Część wpływów ze sprzedaży kolekcji zostanie przekazana na rzecz organizacji.
ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Niesłyszący mężczyzna pozwał Pornhub za to, że nie ma napisów w filmach

  2020-01-20
  Jeżeli ktoś mówił mu, że ogląda filmy porno dla fabuły i mu nie wierzyliście, to ten przypadek zweryfikuje wasze podejście. Niesłyszący mężczyzna pozwał Pornhuba o to, że w filmach nie ma napisów dla niesłyszących.
 • Jak Josh Klinghoffer ocenia odejście z Red Hot Chili Peppers? Czy wszystko odbyło się w zgodzie?

  2020-01-20
  Zmiany w składzie Red Hot Chili Peppers były zaskoczeniem dla wszystkich, jednak wiele osób też się ucieszyło z faktu, że do składu wraca John Frusciante. Jak na to wszystko zareagował Josh Klinghoffe?
 • Artysta przeprosił fanów, zamknął oczy i zmarł na scenie

  2020-01-20
  Nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw, tym bardziej podczas koncertu. Muzyk przeprosił fanów, zamknął oczy i zmarł na scenie.
 • Shavo Odadjian (SOAD) założył nowy zespół! Co wiemy o grupie?

  2020-01-20
  Fani System Of A Down są raczej pogodzeni z faktem, że zespół nie zamierza wydawać nic nowego. W momencie wydawniczego niebytu, basista grupy, Shavo Odadjian postanowił powołać do życia nowy zespół.
 • Podczas koncertu Machine Head, fan oświadczył się dziewczynie w środku mosh-pitu

  2020-01-20
  Koncerty Machine Head kojarzą się z niesamowitą energią i agresywną muzyką, która porusza tłum do szaleńczego pogo. Okazuje się, że nawet w tak mocnym pogo, można się oświadczyć!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz