Dominik Pajewski

04.10.2019 (09:40)

Donald Trump strollował wszystkich memem z NickelbackDonald Trump będzie w przyszłym roku walczył o reelekcję, także walka polityczna jest mocno rozkręcona. Nikt nie spodziewał się jednak, że polityk wytoczy działa w postaci mema i to takiego, na którym jest Nickelback!

Walka o fotel prezydenta USA dopiero się rozkręca, a już Donald Trump może zostać uznanym za przodownika w walce. Oczywiście, to jaki będzie wybór Amerykanów jest nie do przewidzenia, jednak obecny prezydent USA, wytoczył działa w postaci mema i to mema z Nickelback.

ILE SLAYER ZAROBIŁ NA SPRZEDAŻY MERCHU PODCZAS OSTATNIEJ TRASY? SUMA JEST OGROMNADonald Trump walczy ze swoim przeciwnikiem politycznym za pomocą mema z Nickelback

Głównym przeciwnikiem Donalda Trumpa jest Joe Biden, którego syn objął posadęw sektorze energetycznym  na Ukrainie. Sin Bidena został członkiem zarządu firmy Burisma Holding w 2014 roku, nie znając praktycznie sytuacji w regionie. Gdy tylko Joe Biden zaczął kampanie wyborczą, jego syn zrzekł się dobrze płatnego stanowiska, jednak nie umknęło to Donaldowi Trumpowi. Obecny prezydent USA postanowił wykorzystać ten fakt, umieszczając mema z kadrem z klipu Nickelback. Oczywiście, z powodu praw autorskich, obrazek zniknął z Twittera, jednak w internecie nic nie ginie. Zobaczcie sami:
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - sezon 2 - czy będą Polacy w obsadzie?

  2020-02-26
  Wiedźmin w wersji Netflixa stał się prawdziwym hitem, który został całkiem ciepło przyjęty przez fanów. Pewnym było, że serial doczeka się kontynuacji, jednak wiele osób zastanawia się, czy zobaczymy tam aktorów z Polski?
 • Pokłócił się z żoną i strzelił do niej z... kuszy! Tragiczny finał awantury

  2020-02-26
  Kłótnie małżeńskie potrafią być bardzo ostre, a czasami cała zastawa stołowa zostaje potłuczona, zanim dojdzie się do porozumienia. Tym razem nie poszły jednak talerze w ruch, a kusza, która została użyta przeciwko małżonce.
 • Dlaczego SOAD nie mogą dojść do porozumienia? John Dolmayan tłumaczy

  2020-02-26
  Nowa płyta System Of A Down jest marzeniem wielu fanów, jednak zespół cały czas odkłada nowy krążek na później. John Dolmayan postanowił ujawnić, co jest przyczyną całej sytuacji.
 • Ozzy Osbourne zamiast wrócić na scenę, nagra nowy album już za miesiąc?

  2020-02-26
  Ozzy Osbourne cały czas musi wstrzymać się z powrotem na scenę, co z pewnością jest bardzo frustrujące. Jak się okazuje, wokalista nie zamierza siedzieć bezczynnie i prawdopodobnie niedługo wejdzie do studia.
 • 'Dziwny jest ten świat' w wykonaniu 15-letniej finalistki 'The Voice Kids 3'. Wykonanie wzruszyło jurorów

  2020-02-25
  W programach typu talent show da się zauważyć wielu utalentowanych uczestników, jednak czasami pojawiają się prawdziwe perełki, które wzruszają do łez jurorów. Tak jest w przypadku 15-letniej Natalii, która zdobyła serca publiczności i jury.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz