20.05.2012 (14:00)

Awantura o rekordIle trwał najkrótszy koncert świata? Jack White wie i uważa, że rekord należy do niego. Problem w tym, że innego zdania jest redakcja słynnej Księgi Rekordów Guinnessa, która nie wpisała wyczynu do zestawienia.

Ekscentryczny muzyk wdał się w kłótnię z redakcją Księgi. Zdaniem muzyka, jego zespół, The White Stripes, ma na koncie najkrótszy koncert świata. Chodzi i występ w Newfoundland w Kanadzie, gdzie duet zagrał... tylko jedną nutę. Rekord nie został jednak wpisany do zestawienia. "Pomyślałem, że zgłosimy się do komisji, która zatwierdza rekordy, ale ci ludzie odrzucili nasz wniosek"- tłumaczy White. Muzyk zaatakował redakcję księgi i obiecał "zemstę". Jack White chce pobić rekord w kategorii "najwięcej matafor podczas jednego koncertu" i ostatecznie znaleźć się w Księdze. Przy okazji, muzyk zażartował na blogu, że i tak ma na koncie rekord, bo jego nowy album "Blunderbuss" został nazwany "najszybciej na świecie".


  
 

O tym mówimy:

Co dalej z System of a Down?

   Co dalej z System of a Down?
      

Metallica: nowa płyta z Rubinem

   Metallica: nowa płyta z Rickiem Rubinem
      

Jack White w kosmosie?

   Jack White w kosmosie?
         

Kto zagra Jimiego Hendrixa?

   Kto zagra Jimiego Hendrixa?

 

 

No Doubt wracają? Bez wątpienia!

   No Doubt wracają

 

 

Zobacz Kasabian za kulisami!

   Zobacz Kasabian za kulisami!

 

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Podano datę emisji 'Kevina samego w domu'. Kiedy obejrzymy film?

  2019-11-20
  'Kevin sam w domu' to prawdziwy klasyk, który w każde święta jest obecny w telewizji. Właśnie ogłoszono, kiedy w polskiej telewizji pojawi się kultowy film świąteczny.
 • Eddie Van Halen trafił do szpitala. Muzyk źle znosi chemioterapię

  2019-11-20
  O złym stanie zdrowia Eddiego Van Halena mówiło się od dłuższego czasu, jednak teraz jest jeszcze gorzej. Muzyk trafił do szpitala przez samopoczucie, które pogorszyło się po przyjmowaniu chemioterapii.
 • Ozzy Osbourne i Post Malone wystapią razem na scenie! Kiedy i gdzie?

  2019-11-20
  Ozzy Osbourne powraca na scenę i to w dość zaskakujący sposób, ponieważ w towarzystwie rapera, który uważany jest za jednego z najważniejszych w swoim pokoleniu.
 • EURO 2020: Miasta i stadiony. Wiemy gdzie się odbędzie Euro 2020! [SPORT]

  2019-11-20
  Euro 2020: Miasta. W 2020 r. Euro po raz pierwszy odbędzie się w 13 miastach i krajach-gospodarzach. Finał Euro 2020 zostanie rozegrany na Wembley. Wśród miast Euro 2020 nie znalazło się żadna polska metropolia.
 • Rowan Zorilla, Kader Sylla i Dustin Dollin ukazują ekskluzywną kolekcję Vans x Baker

  2019-11-20
  Obie marki podkreślają swoje deskorolkowe korzenie poprzez świąteczną kolekcję kapsułową prezentującą buty od Vansowych Baker Boysów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz