06.06.2014 (16:15)

Starter w EsceROCK: dziś między innymi James i The Family Rain!Nowe płyty legendy rocka, zespołu James i zespołu Echo & The Bunnymen, czy kawałki z debiutanckiego krążka The Family Rain - w dzisiejszym Starterze będzie dużo brytyjskiego grania! Zaprasza Michał "Majkel" Cieślik!

Nowa płyta Echo & The Bunnymen Meteorites ukazała się 26.05.2014. Meteorites to 12 płyta w dorobku zespołu. Jej producentem jest Youth - basista grupy Killing Joke. Meteorites Echo & The Bunnymen to według krytyków jedna z najlepszych płyt zespołu. Przypomnijmy, Echo & The Bunnymen to brytyjska kapela, która jest zaliczana do nurtu post punku i alternatywnego rocka. Zespół powstał w 1978. Tworzą go wokalista Ian McCulloch, gitarzysta Will Sergeant, basista Les Pattinson i, od 1980 roku, perkusista Pete de Freitas. Wcześniej grupa korzystała z automatu perkusyjnego.

Bilety na Iron Maiden mogą być Twoje. Słuchaj Kultowej Godziny od poniedziałku!

Dzisiejszy Starter w EsceROCK to także debiutancki krążek wywodzącej się z miejscowości Bath grupy The Family Rain. Under The Vulcano ukazał się 31.01.2014. The Family Rain to 3 braci zafascynowanych indie - rockiem. Debiutancka płytę The Family Rain Under The Vulcano promował singiel Trust Me...I'm a Genius.

Karnety na Jarocin Festival 2014 wkrótce do zdobycia w EsceROCK! [VIDEO]


Dziś wieczorem posłuchacie też nowej płyty legendy brytyjskiego rocka, zespołu James. Krążek La Petite Mort ukazał się 2.06.2014. Nowa płyta James La Petite Mort powstała przy współpracy Maxa Dingela, który był odpowiedzialny za brzmienie albumów takich sław, jak The Killers, czy Muse. Kawałki, które znalazły się na albumie La Petite Mort Tim Booth, frontman zespołu James, napisał po śmierci matki i najlepszego przyjaciela. Krążek promowały single Moving On i Frozen Britain.NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz