11.03.2014 (00:00)

Kultowa godzina we wtorek: Kate Bush, Good Charlotte i Ozzy Osbourne [VIDEO]Kultowa godzina we wtorek: Kate Bush wydaje debiutancki singiel, który króluje na listach przebojów, świętuje też legenda rocka, Neil Young, autor albumu numer jeden z Stanach i Wielkiej Brytanii, powiemy również o urodzinach braci Madden z grupy Good Charlotte.

W 1972 roku Neil Young trafił na szczyt amerykańskiej i brytyjskiej listy przebojów  dzięki płycie Harvest. To właśnie z tego albumu pochodzi hit Heart Of Gold.

>>>JAROCIN FESTIWAL 2014: line-up. Kolejne gwiazdy imprezy w Jarocinie. Sprawdź, kto zagra [VIDEO]<<< 

W 1978 roku debiutancki singiel Kate Bush, Wuthering Heights, rozpoczął czterotygodniowe panowanie na brytyjskiej liście przebojów. Co ciekawe, wytwórnia proponowała na singiel inny kawałek, ale artystka upierała się właśnie przy Wuthering Heights.

Urodziny obchodzą Joel i Benji Madden, muzycy grupy Good Charlotte. Bracia przyszli na świat w 1979 roku.

>>>ROCKOWA PREMIERA 2014: Janusz Panasewicz - Między Nami Nie Ma Już to singiel z solowej płyty muzyka Lady Pank [VIDEO]<<< 

W 2005 roku wystawiono na sprzedaż drzwi wejściowe dawnego domu legendy rocka, Ozzy'ego  Osbourne'a w Birmingham. Ówczesny właściciel miał dość fanów, którzy chcieli robić sobie przy nich zdjęcia albo podpisywali się na drzwiach. Ali Mubarrat przyznaczył pieniądze ze sprzedaży na cele charytatywne.  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz