11.02.2014 (18:00)

ROCKOWE HITY: Dawid Podsiadło - 4:30 wśród nowości w NRD [VIDEO]Dawid Podsiadło - 4:30 - nowa piosenka artysty jest jedną z nowości w NRD. Utwór powstał specjalnie na potrzeby filmu "Kamienie na szaniec". Premiera tego filmu odbędzie się 7 marca 2014 roku.

Dawid Podsiadło - 4:30 to nowa piosenka artysty, która pojawi się w filmie Kamienie na szaniec w reżyserii Roberta Glińskiego. Utwór 4:30 to pierwszy w całości autorski polski tekst Dawida. Inspiracją do jego napisania było aresztowanie Rudego, bohatera Kamieni na szaniec, o tytułowej godzinie 4:30 nad ranem. „Pisząc tekst myślałem o nim. Tragiczna historia głównego bohatera, jego odwaga bardzo mi zaimponowały” – mówi Dawid.

>>>NOWOŚĆ: Happysad - Łydka. Kolejny klip promujący koncertowe DVD zespołu z Przystanku Woodstock 2013!<<<

4:30 - to utwór niezwykły z wielu powodów – pokazuje, że choć zmieniły się czasy, pewne sprawy pozostały niezmienne. „Cieszę się, że wziąłem udział w projekcie, który nie będzie dla ludzi obojętny. Ten film powstał dla pokolenia, którego jestem częścią” - dodaje Dawid Podsiadło.

>>>Bombay Bicycle Club - So Long, See You Tomorrow na pierwszym miejscu list sprzedaży w UK [VIDEO]<<< 

Film Kamienie na szaniec trafi do kin już 7 marca. W rolach głównych zagrają: Marcel Sabat „Zośka”, Tomasz Ziętek „Rudy” oraz Kamil Szeptycki „Alek”. Młodym gwiazdom partnerują najwybitniejsi polscy aktorzy: Artur Żmijewski, Danuta Stenka, Wojciech Zieliński, Andrzej Chyra, Krzysztof Globisz, Marian Dziędziel, Anna Dereszowska oraz Olgierd Łukaszewicz.  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz