Dominik Pajewski

02.11.2018 (13:44)

Listopadowe koncerty w Stodole, których nie możesz przegapić!Jesienny sezon koncertowy w Stodole nie zwalnia tempa. W bieżącym miesiącu na deskach legendarnego warszawskiego Klubu zaprezentują się m.in. Lady Pank, Kult, Kasia Kowalska, Nosowska, IRA, Bednarek oraz Natalia Nykiel. Sprawdź, które z dat warto zapisać w kalendarzu!

8, 9, 10 listopada – KULT

Zgodnie z tradycją w jesiennym repertuarze Stodoły nie może zabraknąć koncertów KULTU. Od lat przyciągają one rzesze fanów, którzy wypełniając Stodołę po brzegi, śpiewają razem z Kazikiem utwory takie jak „Arahja”, „Hej czy nie wiecie”, „Dziewczyna bez zęba na przedzie” czy „Baranek”. Ważna informacja dla wszystkich fanów – w sprzedaży są już dostępne tylko ostatnie wejściówki na koncert zaplanowany na 8 listopada. Pozostałe dwa wydarzenia zostały wyprzedane. 
 

16, 17 listopada – Lady Pank 

Legendarna grupa z Januszem Panasewiczem na czele zagra w Stodole utwory ze swojej pierwszej płyty, w niezmienionej kolejności. Na scenie pojawią się także goście specjalni – Krzysztof Zalewski oraz Kasia Kowalska, którzy wzięli gościnny udział w pracy nad produkcją remake’u debiutanckiego krążka zespołu. 
 

23 listopada – IRA

Trzy dekady aktywności scenicznej, 11 albumów studyjnych, występy na największych polskich festiwalach rockowych, trasy koncertowe po USA i Kanadzie, supportowanie legendarnej grupy Aerosmith oraz niezliczona ilość najbardziej prestiżowych statuetek przemysłu muzycznego - to tylko krótkie podsumowanie muzycznej kariery formacji IRA, która od trzydziestu lat zajmuje czołowe miejsce na polskich listach przebojów. 23 listopada formacja zaprezentuje warszawskiej publiczności swoje największe przeboje, które podbiły już serca kilku pokoleń polskich fanów rocka. 
 

24 listopada – BEDNAREK

24 listopada w Klubie Stodoła wystąpi Bednarek! Koncert odbędzie się z okazji 10-lecia aktywności scenicznej Kamila oraz jego zespołu. Będzie to niepowtarzalna okazja do wzięcia udziału w hucznych obchodach jubileuszu grupy! Zespół zapowiedział przygotowanie na tę okazję specjalnej setlisty. Fani formacji usłyszą zarówno największe przeboje Kamila Bednarka, jak również utwory z najnowszej płyty. Gośćmi specjalnymi koncertu będą Enej, Ewa Farna, Rafał Karwot, Grubson, BRK, Jarecki, Igor Herbut oraz Natalia Kukulska.

25 listopada – Kasia Kowalska

25 listopada w Klubie Stodoła zaśpiewa Kasia Kowalska! Popularna artystka wystąpi w Warszawie w ramach jubileuszowej trasy „Kasia 25 Kowalska”. Fani wokalistki usłyszą zarówno premierowy materiał z najnowszej płyty „Aya”, jak i najważniejsze utwory w karierze scenicznej Kasi Kowalskiej. 
 

28 listopada – Natalia Nykiel

Po ostatniej trasie TOTAL TOUR jasnym stało się, że w kwestii brzmienia, produkcji i oprawy wizualnej koncertów w Polsce Natalia Nykiel nie ma sobie równych. 28 listopada publiczność usłyszy po raz ostatni w pełnym wymiarze utwory z nagrodzonej m.in. O!Lśnieniem 2017 płyty „Discordia”. Koncert odbędzie się w ramach V TOUR – jesiennej trasy Artystki.
 

Pełen harmonogram nachodzących koncertów w warszawskiej Stodole jest dostępny na oficjalnej stronie internetowej Klubu. 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz