Dariusz Król

19.04.2016 (12:06)

Przygotuj się z @ktywacjią na premierę szóstego sezonu Gry o Tron !!!Z każdym dniem jesteśmy coraz bliżej elektryzującej premiery szóstego sezonu kultowego serialu 'Gra o Tron'.
Słuchaj @ktywacji Eski ROCK codziennie od 6.00 i zdobądź mega zestaw superfana !!!


Ekipa @ktywacji ma dla Was wyjątkowe zestawy gadżetów związanych z serialem HBO. Zdobyć możecie rodowe koszulki, podkładki oraz wyjątkowe wydanie gry MONOPOLY:


Szósty sezon Gry o Tron - bijącego rekordy popularności serialu opartego na sadze George’a R. R. Martina powraca 25 kwietnia.
Zdrada, pożądanie, intrygi i siły nadprzyrodzone wstrząsają czterema stronami Westeros, a walka o tytułowy Żelazny Tron staje się coraz bardziej zażarta.


 
W krainie Westeros królowie i królowe, rycerze i renegaci, kłamcy, a także ci o szlachetnym sercu toczą nieustającą walkę o władzę nad siedmioma królestwami. Tam, gdzie lato trwa dziesięciolecia, a zima przez całe ludzkie życie, trudności piętrzą się każdego dnia. Od pełnego intryg Południa przez barbarzyński Wschód i zlodowaciałą Północ, aż po pradawny mur, który strzeże królestwa przed tajemniczymi mocami ciemności, potężne rody zaangażowane są w bezkompromisową walkę o władzę. Bohaterowie, którzy chcą rządzić krainą Westeros, są gotowi na bezwzględną rozgrywkę. Jednak dla wielu z nich walka o władzę to również walka o życie.„Im bardziej bohaterowie są zdesperowani, tym gorszych czynów się dopuszczają” – powiedział Iwan Rheon, wcielający się w postać bezwzględnego Ramsaya Boltona, opisując nadchodzący sezon Gry o Tron. Dotychczasowe wydarzenia doprowadziły wiele postaci do ostateczności. Jaime i Cersei muszą uporać się z osobistą tragedią i znaleźć siły, by utrzymać władzę w Królewskiej Przystani, gdzie szala przechyla się na stronę sekty Wielkiego Wróbla. Okrutny ród Boltonów staje się znaczącym graczem w walce o tron i jednocześnie największym koszmarem Sansy i Theona. Z kolei zdeterminowana Arya poświęci wiele, by pomścić swoich bliskich. Po drugiej stronie morza dumna Daenerys zmierzy się z demonami przeszłości, a zgorzkniały Tyrion będzie musiał odnaleźć się w zupełnie nowej sytuacji. Nikt nie jest bezpieczny, szczególnie gdy na horyzoncie coraz bardziej widać nowe, nieznane i przerażające zagrożenie.

 

W 2015 roku Gra o Tron została nagrodzona aż 12 statuetkami Emmy, w tym za Najlepszy Serial Obyczajowy. W produkcji występują: dwukrotnie nominowana do nagrody Emmy za rolę Cersei Lena Headey (300: Początek imperium), uhonorowany za swoją kreację Złotym Globem i Emmy Peter Dinklage (Dróżnik), Nikolaj Coster-Waldau (Królestwo niebieskie, Łowcy głów) oraz Emilia Clarke (Terminator Genisys). W 2012, 2015 i 2016 roku Gra o Tron zdobyła nominacje do Złotego Globu w prestiżowej kategorii Najlepszy Serial Obyczajowy. Twórcami tej porywającej produkcji są David Benioff oraz D. B. Weiss.
NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz