17.11.2014 (15:00)

T.LOVE - trasa Prymityw - wejściówki na koncert w Warszawie do zgarnięcia!



T.LOVE, w ramach trasy koncertowej Prymityw, wystąpi w warszawskiej Stodole 29 listopada. Mamy dla Was podwójne zaproszenia na ten koncert!

Przypomnijmy, podczas ostatniego koncertu T.LOVE w Stodole Muniek Staszczyk obchodził swoje 50-te urodziny. Teraz okazja jest inna. W tym roku mija dokładnie 20 lat od wydania legendarnej płyty Prymityw!

Foo Fighters "Sonic Highways" do zgarnięcia w Porannej Rozgrzewce!

T.LOVE są w trasie koncertowej. 29 listopada zagrają w klubie Stodoła w Warszawie. Płyta Prymityw została wydana w listopadzie 1994. Krążek został nagrany już po odejściu Janka Benedeka. Jak czytamy na stronie klubu Stodoła, "ten łobuzerski zestaw chuligańskich, pełnych miejskiej poezji kawałków, dał im kopa na całą dekadę, owocując kolejnymi udanymi albumami, takimi jak Al Capone czy też Chłopaki nie płaczą".

Zespół uczcił 20-tą rocznicę także w inny sposób. T.LOVE wydało specjalną, składającą się z CD i DVD, wersję krążka Prymityw. To remaster oryginalnej ścieżki dźwiękowej z 1994 roku, a także zarejestrowany 20 lat temu w krakowskim studio TVP Łęg, koncert zatytułowany T.LOVE Prymityw. T.LOVE razem z gośćmi: Kasią Nosowską i Fiszem, a także suportami Straight Jack Cat i Drekoty, wystąpi w Stodole już 29 listopada.

W EsceROCK możecie wygrac podwójne zaproszenia na ten koncert! W Kultowej Godzinie ma je dla Was Mariusz Nałęcz-Nieniewski.

Więcej informacji o samej trasie koncertowej T.LOVE Prymityw znajdziecie na stronie www.miastownia.pl.


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz